[Liga PoG III] Rozgrywki grupowe

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

[Liga PoG III] Rozgrywki grupowe

Post autor: Peyo »

Rozgrywki grupowe
Grupa A - strony 1-2
Grupa B - strony 3-4
Grupa C - strony 4-8
Grupa D - strony 8-11
Grupa E - strony 11-12
Grupa F - strony 13-16
Grupa G - strony 16-18
Grupa H - strony 18-22

Grupa A

Grupa A

A1 Bogdanxp
A2 Peyo
A3 Maciej Węgiełek

Witam kolegów i zapraszam do gry. Mój mail p.peyo@vp.pl
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Zaczęliśmy z Maćkiem. Ja gram Ententą za 2 VP w licytacji


Kolejna moja gra rozpoczęta, tym razem z Bogdanem. Znowu gram Ententą za 2 VP w licytacji
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

no panowie zmierze sie z jednym z was w cwiercfinale:)) tylko nie wiem z ktorym jakie tam postepy na frontach :?: :D
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

W moich grach postępy niewielkie, jedna gra nawet nie wyszła z pierwszego etapu. Druga jest w trzecim etapie więc też dość wcześnie, PC ciśną niemiłosiernie i po pierwszych niepowodzeniach moi Alianci zaczęli brać ostre baty, ale porażki jeszcze nie ogłaszam
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Minęło już 1/4 czasu na rozgrywki grupowe - jak tam wygląda grupa A? Z tego, co ja wiem, żadna z gier nie jest zakończona.

Przypominam, że termin nie będzie przedłużony.

Pozdrowienia
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Jak są dobrzy gracze :cool: i nikt się głupio nie daje to nic dziwnego że żadna gra nie została zakończona.
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Koledzy, minęła już połowa czasu na rozgrywki grupowe. Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że gry Bogdanaxp z Peyo i z Maćkiem znajdują się w fazie raczej mało zaawansowanej. Gry, rozpoczęte jeszcze w kwietniu, doszły dopiero do września 1914 r. To daje Wam szansę ich ukończenia ok. marca 2006 r. - to trochę za późno.

Proszę Bogdnaxp o zwiększenia tempa. Przypominam, że termin nie będzie przedłużony i do wyłonienia zwycięzcy będą wykorzystane przestoje - zgłoszone i niezgłoszone.

Gra Peyo z Maćkiem jest obecnie w lecie 1917 r., więc nie widzę zagrożenia.

Pozdrowienie
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Niestety wydaje mi się że już dziś można stwierdzić z bardzo duzą dozą prawdopodobieństwa że moja gra z Bogdanem nie skończy się w terminie. Nie mam przy tym pretensji do Bogdana, który lojalnie uprzedzał że w maju nie będzie miał zbyt wiele czasu i jego tempo będzie wolne. Poza tym o dłuższych nieobecnościach Bogdan uprzedza smsem czy mailem, także naprawdę nie jest to przypadek że przeciwnik się nie odzywa i nie wiadomo o co chodzi.
Niestety okazało się że ja mam w pracy taką sytuację że na urlop (który pierwotnie chciałem wziąć we wrześniu) idę już teraz. Dałem o tym znać Bogdanowi zaraz jak się dowiedziałem, ale na razie nie ma odzewu. Biorąc zatem pod uwagę że z mojej strony w czerwcu nastąpi ponad dwutygodniowa przerwa, uważam że nie mamy szans na skończenie gry. Nawet jeżeli w pozostałe dni czerwca (jeszcze przed moim wyjazdem po i moim wyjeździe) będziemy się umawiać na dłuższe posiedzenia to takich dni zostało dosłownie kilka. Także w porywach może rozegramy parę etapów ale nie 18.
O grę z Mackiem się nie obawiam, zostało nam 6 etapów ale robimy zwykle prawie cały etap dziennie. Także nawet te parę dni do wyjazdu i po wyjazdzie wystarczy
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Spróbujcie. Niestety, z przyczyn oczywistych gry toczone przez ACTS muszą się charakteryzować pewnym formalizmem - to, czego nie ma w ACTS, nie ma w ogóle. Dlatego wszelkie maile, smsy - nie mogą być brane pod uwagę.

Jeśli chodzi o urlop - są podane zasady posługiwania się przestojami. Generalnie w gorszej sytuacji jest ten, który ma więcej przestojów i wcześniej mu się zdarzyły. Tak będzie ustalany zwycięzca, jeśli się gra nie skończy do 30 czerwca.

Pozdrowienia
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Panowie - uprzejmie przypominam, że zostało jeszcze tylko 15 dni. Jedynie gra Maćka z Peyo daje wyraźne szanse ukończenia w terminie.

Jak będzie z grami Bogdanaxp? Zdążycie?

Pozdrowienia
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Awatar użytkownika
JednoSlowo
Capitaine
Posty: 897
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:05
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JednoSlowo »

Witam

Zostały jeszcze cztery dni. Pozwolę sobie nadmienić, że sytuacja w grupie A wygląda fatalnie. Przypominam, że w razie nieukończenia gier w terminie, najdogodniejszym sposobem ustalenia zwycięzcy jest wskazanie go przez graczy. Oszczędzi to wtedy mi obliczania przestojów, a graczom ryzyka niewzięcia pod uwagę ustaleń smsowych, mailowych lub telefonicznych.

Pozdrowienia
JednoSłowo
Nie dajcie się wyprzedzić tym z Missisipi
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Próbowaliśmy z Bogdanem nadrobić w weekend zaległości i jesteśmy na początku szóstego etapu. Gra jest bardzo ciekawa, ale moim zdaniem za wcześnie żeby wyłonić zwycięzcę drogą uzgodnienia. Choć Bogdan strasznie pognębił Francuzów w pierwszych czterech etapach (na koniec czwartego etapu przed uzupełnieniami na mapie było jedna armia francuska i jeden korpus w rezerwie) to w piątym walki przeniosły się na wschód i mimo że mamy 16 VP to wcale nie czuję się pokonany.
W każdym razie, tak jak pisałem wcześniej, gry nie skończymy w terminie - bo nie zapowiada się żeby ktoś się dał głupio odciąć. Pogramy do czwartku, zobaczymy gdzie wtedy będziemy i coś ustalimy - w ostateczności Bogdan wstępnie zgodził się na uznanie swojej "winy" w opóźnieniu gry.

Z Maćkiem skończymy, zostały nam 3 etapy, jesteśmy umówieni na środę na dogranie, jakby się nie udało to w zapasie jest jeszcze czwartek.
Awatar użytkownika
Peyo
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 00:32
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa

Post autor: Peyo »

Gra z Bogdanem jednak zakonczyla sie w terminie, co gorsza moją porażką :cry: w ostatniej akcji szóstego etapu, kiedy Bogdan postawił wszystko na jedną kartę i dobił do 20 VP
Bogdan PC - Peyo AL (2 VP w licytacji) 20 : 0
bogdanxp
Chasseur
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bogdanxp »

Gra z Mackiem zakonczyla sie wczoraj (29.06.2005) po piatej akcji Aliantow w szostym etapie.
Maciej Węgiełek PC - bogdanxp A (1 VP w licytacji) 0 : 20
bogdanxp
Chasseur
Posty: 13
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 08:49
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: bogdanxp »

BARDZO DZIEKUJE moim przeciwnikom z grupy
szczegolnie za wyrozumialosc i cierpliwosc
strasznie mnie cieszy ze natrafilem w grupie na osoby z tymi cechami

z powodu braku czasu (praca a pozniej urlop) musze zrezygnowac z dalszej walki w ramach III edycji Ligi

mam nadzieje ze Spooky:) nie obrazi sie, nie sprawie tym problemu JednoSlowo ... a Maciek i Peyo miedzy soba rozstrzygna kto wyjdzie z grupy A
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”