Rozdanie nagród za XVIII edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Co do Terenów do Gier, tak jak to wynika z Waszych postów, najogólniej mówiąc bywało i bywa różnie. Z mojego punktu to jest wybór czy decydować się na takiego sponsora. Mogę się nie decydować, wtedy niby problemu nie będzie, ale będziemy mieli jednego sponsora mniej, którego tak łatwo zastąpić nie jest. Z nagrodami konkursowymi były okresy, kiedy wszystko działało sprawnie, i były takie, kiedy nie do końca. Duży wpływ na to miał ś.p. Rafał Kurasz. Kiedy on nad tym czuwał, wszystko sprawniej funkcjonowało (wcześniej, zanim się pojawił, też bywały problemy...). Natomiast do tej pory nigdy nie zdarzyło się, by ktoś nagrody w ogóle nie dostał. Tak jak już ktoś pisał, Andrzej działa obecnie głównie sam z żoną, zapewne ze względu na epidemię, która z pewnością odbiła się na jego dochodach, nikogo nowego nie zatrudnia. Nie wiem jak z dotychczasowymi pracownikami, bo zatrudniał wcześniej kilka osób. Dla wielu firm to są trudne czasy (dla niego wiem, że są trudne), stąd ja też jakoś staram się to brać pod uwagę i nie chciałbym z takich powodów się z nim rozstawać. To co mogę jeszcze powiedzieć, to mam bardzo pozytywne doświadczenia z nim jak przyszło zasponsorować coś na Gladiusa. Tutaj, mogę to śmiało powiedzieć, był najlepszym ze sponsorów, miał najciekawsze promocje na stoisku. Każdy kto był na jego stoisku na naszym konwencie wspominał, że był to najbardziej prokliencko nastawiony sprzedawca (wystawca) i było tam najwięcej ciekawych rzeczy, z których wiele można było kupić po promocyjnych cenach (naprawdę promocyjnych, nie były to tylko udawane promocje). Doceniam też jego firmę i to co robi, a jest to obecnie największa polska firma produkująca tereny do gier i różnego rodzaju akcesoria. Z tych powodów, mimo różnych meandrów chciałbym utrzymać współpracę z nim. Co do różnych problemów, które się pojawiają, wiem, że nie wynikają one ze złej woli, przynajmniej ja tak to widzę.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 844
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 165 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: unicorn »

Osobiście nie widze problemu z tym, że trzeba poczekać. Jakbym dostał informację, że nagroda (za poprzednią edycję) będzie w listopadzie czy grudniu a z tej edycji np. w marcu 2021 to bym zrozumiał i poczekał. Natomiast jak w lipcu dostaję info, że potrzebne jest około 2 tygodni na przygotowanie a do dziś nic nie doszło i zero kontaktu to już słabo.
Jak wspomniałem, wygrałem u nich coś przed kilkoma laty i było jak najbardziej ok, zarówno z realizacją jak i samą nagrodą którą otrzymałem.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Wszyscy odebrali już ode mnie nagrody, którzy mieli odebrać, zostały tylko nagrody od Terenów do Gier. Również z poprzedniej edycji coś zostało do zrealizowania od nich. Mam prośbę do tych, którzy wygrali te nagrody o kontakt na PW albo maila jak tam sprawy wyglądają. Mam nadzieję, że to też szczęśliwie jakoś zamkniemy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Rozmawiałem dziś z Andrzejem Pałką z Terenów do Gier. Sądzę, że udało nam się posunąć do przodu załatwienie sprawy nagród od nich.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Co do nagród od Terenów do Gier, według tego co się dowiedziałem, kontaktował się z nimi ze zwycięzców tej edycji tylko unicorn, zaś z poprzedniej edycji Jeyo4 i unicorn. Dwaj pozostali się nie kontaktowali tak jak prosiłem (a wysłałem maile albo PW swego czasu). Druga sprawa to kwestia dookreślenia nagród za poprzednią edycję (za tą są dość jasno określone).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Odnośnie dwóch nagrodzonych w XVIII edycji, którzy jeszcze nie skontaktowali się w ogóle z Terenami do Gier co do obioru nagród, czekamy do 6 grudnia. Jeśli do tego czasu się nie skontaktujecie, uznajemy, że nagrody przepadają. Ja jeszcze niezależnie od tego napiszę na maile i PW.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”