Wyprzedaż w MMP

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
Awatar użytkownika
El Caudillo
Wachmistrz
Posty: 201
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 04:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 26 times

Wyprzedaż w MMP

Post autor: El Caudillo »

Z FB wypadło, pewnie już wiecie, ale zacząło się. Na przykład Operation Mercury w GTS za 40 $!
To był mój błąd. Rosja straciła co najmniej 150 000 zabitych. Dla każdego innego kraju takie ofiary oznaczałyby koniec wojny (..)

Gen. Walerij Załużny o przyczynach niepowodzeń letniej ofensywy armii ukraińskiej.
FB1
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 7 września 2017, 15:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: FB1 »

El Caudillo pisze: wtorek, 9 czerwca 2020, 13:49 Z FB wypadło, pewnie już wiecie, ale zacząło się. Na przykład Operation Mercury w GTS za 40 $!
Jest poruszenie, to fakt. Będzie zamawiał? Ja chętnie dołączę do zamówienia - ale na SCS: Panzer Battles, Rock of the Marne i Heights of Courage. Wstyd się przyznać, ale bezpośrednio zza Oceanu sam jeszcze nie zamawiałem, więc generalnie nie ogarniam tematu ;)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Raleen »

Mnie też nachodzi ochota, a rzadko korzystałem z tej opcji, więc gdyby ktoś planował, dajcie znać.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: jacus1944 »

Nie jest to trudne, najlepiej jednak mieć konto na paypal, bo wtedy całość zamówienia trwa tyle co realizacja przelewu bankowego. Miejcie na uwadze, że przesyłki mogą zostać obarczone podatkiem. Ja zamawiałem 3 razy, 2 razy grę z Nobleknight i jeden raz zaokrąglacz z Oregon. Na te 3 przesyłki 2 razy dojechali mnie Vatem, za grę i za zaokrąglacz:-/
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: karawanken »

Wiadomo ile kosztuje wysyłka i do kiedy ta promocja?
Awatar użytkownika
jacus1944
Lieutenant
Posty: 536
Rejestracja: czwartek, 21 listopada 2019, 22:41
Has thanked: 145 times
Been thanked: 196 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: jacus1944 »

Dodam jeszcze, że w moim przypadku podatki naliczali od całości zamówienia, czyli wartości produktu + wartość przesyłki. Ponadto przesyłki poniżej wartości 22 euro są zwolnione z podatku, jednak przesyłka z USA pewnie wyniesie tyle, że łącznie z grą za 15 dolarów może całość wynieść więcej niż 22 euro. Jedyna nadzieja, że wysyłający zaznaczy okienko gift, wtedy bez podatku uda się do 45 euro :-)
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: karawanken »

Za dwie gry za 15$ wysyłka 60$ :/
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Leliwa »

Raczej nie mają Eurofriendly dostawy tak jak w GMT. To firma nastawiona głównie na USA.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Yeti

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Yeti »

"Raczej nie mają Eurofriendly dostawy tak jak w GMT. To firma nastawiona głównie na USA."

Niekoniecznie- mój starszy Syn nieustannie zamawia lub próbuje zamawiać w USA płyty i ... ciuchy. Stawki za wysyłkę standardowo są, patrząc z naszej perspektywy, z kosmosu- dostawa CD do Polski czasami kosztuje więcej niż płyta i wyliczona jest na np 15 czy 20 USD.

PS Najbardziej znany chiński portal aukcyjny także, po wirusie, mocno ograniczył darmową dostawę do Polski- kiedyś sponsorował to chiński rząd i nieświadoma Poczta Polska- ale się skończyło i kilkanaście złotych, czyli nadal zero-zero-nic trzeba uiścić.
Awatar użytkownika
El Caudillo
Wachmistrz
Posty: 201
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 04:31
Has thanked: 25 times
Been thanked: 26 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: El Caudillo »

Ja jestem na ten tytuł zakręcony.
Tutaj, niestety, dochodzi duży gabaryt zamówienia...

Proponuję stworzyć listę, kto jest czym zainteresowany i i wysłać zapytanie do wydawnictwa. Konkretne pytanie, konkretna odpowiedź, ile za shippment. I trzeba robić to w miarę hyżo, bo nie jesteśmy jedyną grupą na świecie na ten temat teraz kombinującą...

Otwieram listę
1. Operation Mercury 2 szt.
To był mój błąd. Rosja straciła co najmniej 150 000 zabitych. Dla każdego innego kraju takie ofiary oznaczałyby koniec wojny (..)

Gen. Walerij Załużny o przyczynach niepowodzeń letniej ofensywy armii ukraińskiej.
yNidhogg
Chasseur
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2016, 07:51
Has thanked: 3 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: yNidhogg »

Chętnie się dołączę, moja lista:
- Heights of Courage
- Panzer Battles: 11th Panzer on the Chir Rive
- Operation Mercury
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Raleen »

Jak pisałem, chętnie się podepnę. Interesowałyby mnie:

- Operation Mercury
- Panzer Battles 11th Panzer on the Chir River
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
karawanken
Adjudant
Posty: 208
Rejestracja: środa, 18 lipca 2018, 13:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 29 times
Been thanked: 32 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: karawanken »

Pewnie nic z tego nie będzie ale potem będę żałował, że nie spróbowałem

Operation Mercury
Panzer Battles
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Raleen »

Paru chętnych jest jak widać, to proponuję El Caudillo kuć żelazo póki gorące i zapytać MMP o koszty przesyłki i inne kwestie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Ulysses
Sous-lieutenant
Posty: 385
Rejestracja: sobota, 12 sierpnia 2017, 20:39
Has thanked: 39 times
Been thanked: 154 times

Re: Wyprzedaż w MMP

Post autor: Ulysses »

Ja także się dołączam:
- Operation Mercury
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”