[K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
BEF Hero
Sous-lieutenant
Posty: 382
Rejestracja: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

[K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Post autor: BEF Hero »

Kupię - Wielka Smuta
- Waterloo Martina Wallace`a BARDZO BARDZO ;)
"Dajcie mi choć jednego tak wyszkolonego Brytyjczyka, a ja będę wiedział gdzie go posłać żeby najlepiej zginął"
F. Foch o BEF
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: [K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Post autor: Neoberger »

Ale w tym Waterloo dowódcy są w kolorze różowym. Czyli wg specjalistów, jeszcze nie dawno z tego forum, nie da się w to grać! :lol:

Jak już kupisz to gramy. Trzymam kciuki! Tylko trzeba jeden przepis zmienić na wzór Gettysburga (tę grę mam i jest super!).
Mnie się nie udało nigdzie dostać bo czekałem aż znajomy spuści i spuścił, ale niż ceny a grę. Komuś. :lol:

W Wielką Smutę możemy zagrać. A w ogóle zapytaj Silvera. On miał. I chyba już się nagrał.
Berger
BEF Hero
Sous-lieutenant
Posty: 382
Rejestracja: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: [K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Post autor: BEF Hero »

Dziękuję :) Waterloo MW miałem krótko. Rozpakowałem, zagrałem, zachwyciłem się i... sprzedałem. Te koniki i krówki i świnki jeszcze... Byłem młody (ze 45 lat) i głupi... ;)
"Dajcie mi choć jednego tak wyszkolonego Brytyjczyka, a ja będę wiedział gdzie go posłać żeby najlepiej zginął"
F. Foch o BEF
Awatar użytkownika
Neoberger
Général de Brigade
Posty: 2098
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 19:19
Lokalizacja: Wwa
Has thanked: 5 times
Been thanked: 125 times

Re: [K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Post autor: Neoberger »

Ale słusznie zrobiłeś. Design to było jakieś 80% klęski tej świetnej gry.
Berger
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43392
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3965 times
Been thanked: 2524 times
Kontakt:

Re: [K] Wielka Smuta, Waterloo Martina Wallace`a

Post autor: Raleen »

Grałem w to kiedyś, nawet parę razy ;). Co do wrażeń estetycznych, w zasadzie tak jak u Was. Starałem się jednak przejść ponad tym i oceniać grę nie patrząc na grafikę. Dało się grać, coś tam było widać, ale dla mnie to było jednak strasznie uproszczone, tak że nie bardzo wiem czym tam się zachwycać, więc mam stosunek do niej w zasadzie taki, że ani mnie nie bulwersuje ani nie zachwyca.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”