[S] Igor Witkowski Prawda o Wunderwaffe tomy I i II

Sprzedaż, kupno i zamiana książek. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Torgill
General
Posty: 5630
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 182 times
Been thanked: 84 times
Kontakt:

[S] Igor Witkowski Prawda o Wunderwaffe tomy I i II

Post autor: Torgill » środa, 2 października 2019, 11:45

I prawdziwa MEGA OKAZJA.
Do SPRZEDANIA Igor Witkowski Prawda o Wunderwaffe tomy I i II.
Sprzedaję oba tomy jednocześnie za 100 PLN, plus koszty wysyłki. Możliwy odbiór osobisty we Wrocławiu. To naprawdę mega okazja, bo na Allegro sam I tom chodzi po 139 PLN.
https://allegro.pl/…/prawda-o-wunderwaf ... ki-imperiu

Książki przeleżały większość czasu na ekologicznej półce i były wypasane na wygodnej wersalce oraz karmione moim wzrokiem. Są zatem w bardzo dobrej kondycji (widocznej na zdjęciach).

Z opisu na poczytaj.pl:
"Prawda o Wunderwaffe" to prawdziwa księga, kompendium wiedzy o najbardziej nowoczesnych technicznie broniach i projektach badawczych III Rzeszy. Bardzo duża część tej "księgi" zawiera informacje i dokumenty nigdy nie publikowane przez innych autorów. Jest tu cały obszerny rozdział o broniach elektromagnetycznych, o broniach mających być następnym krokiem w stosunku do V-1 i V-2, o broni pancernej zupełnie nowej generacji (armata stabilizowana, celowniki nocne, napęd turbinowy, elektromagnetyczne przeniesienie napędu), o nowych koncepcjach w dziedzinie broni konwencjonalnej, kilkanaście typów broni kierowanych i kilkadziesiąt typów głowic samonaprowadzających (w tym detektory półprzewodnikowe), myśliwce i pociski naddźwiękowe o napędzie strumieniowym, powojenny drenaż niemieckiej techniki, ale także: zupełnie nowe podejście do broni chemicznej, biologicznej i projektów jądrowych. Aż 55 stron poświęcono udokumentowanemu opisowi projektu Wunderwaffe, broni strategicznej, która bez wątpienia całkowicie zmieniłaby bieg wojny, nawet na początku 1945 roku. Jest to jak dotychczas najobszerniejszy opis tego projektu.

Tom I
Wydawca: WIS-2
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 205x295 mm

Tom II
Wydawca: WIS-2
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 272 s.
Wymiar: 205x295 mm

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

https://imgur.com/a/2Wi0gQH
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Książek”