Górkiewicz - Miecze Europy

Literatura, ze szczególnym uwzględnieniem literatury historycznej i militarnej.
Yeti

Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Yeti »

Można sobie w ramach Outletu Świata Książki za kilkanaście złotych kupić...
Przy okazji - jest to fefnasta książka, którą u nich z zastrzeżeniem "może być zniszczona, itp, itd." kupiłem i największym uszkodzeniem była krzywo naklejona cena :-) Choć oczywista oczywistość nie zawsze tak musi być, o czym księgarnia informuje.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Raleen »

Przyznam, że do tej pory jeśli chodzi o outlety ograniczałem się do Dedalusa, ale tam widzę jest trochę pozycji.
Chociaż u mnie już jest coraz bardziej kwestia miejsca na trzymanie książek niż cen. Kupuję rzeczy naprawdę dla mnie wartościowe i potrzebne.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Yeti

Re: Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Yeti »

"Chociaż u mnie już jest coraz bardziej kwestia miejsca na trzymanie książek niż cen."

Chcesz o tym porozmawiać?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Raleen »

A o czym tu gadać? :) Ale jeśli chcesz, nie ma sprawy. Wyprzedawać zasobów co do zasady nie zamierzam :).

Natomiast patrząc na ten outlet jak chwilę poprzeglądałem, to ceny nie odbiegają aż tak bardzo od podstawowych. To już chyba Aros lepszy, tam też są takie obniżki, a asortyment chyba lepszy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Yeti

Re: Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Yeti »

"A o czym tu gadać? :) Ale jeśli chcesz, nie ma sprawy. Wyprzedawać zasobów co do zasady nie zamierzam :)"

Po prostu- książki mam wszędzie w domu, na strychu, w garażu, w innym mieszkaniu... Powoli się zastanawiam, że skoro klatka schodowa jest moja, to może i tam mniej "cenne" na przygotowanych półkach poustawiać :-)

Ceny? Sporo kupiłem w ostatnim czasie za 1/4 czy 1/5 ceny. A dodatkowo ich pkt mam pod nosem, to spokojnym spacerkiem sobie po odbiór idę.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3968 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Górkiewicz - Miecze Europy

Post autor: Raleen »

Wykorzystanie klatki schodowej to jest pewna myśl. U mnie sąsiad zostawia na klatce, ale chyba z tą myślą, żeby ludzie przygarnęli, bo już jest stary i wiele życia mu nie zostało.

Co do punktu, jak się patrzy na ceny książek w outletach, to najsmutniejsze jest to, że często się zdarza, że ceny przesyłek są większe niż tych książek, więc jak ktoś nie ma blisko do takiego miejsca tylko ma korzystać z przesyłek to się umiarkowanie opłaca, chyba że dużo kupuje.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Literatura”