[S] FortGier.pl

Sprzedaż, kupno i zamiana gier planszowych. Wszelkie związane z tym ogłoszenia prosimy zamieszczać właśnie tutaj.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: pietia2014 »

Tak przydałby się program lojalnościowy wzorem np Planszomanii, gdzie można uzyskać rabat 14 procent na jasnych zasadach. Tego brakowało w Forcie
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: ghostdog »

FortGier.pl pisze:@ Neoberger - rozumiem krytykę z Twojej strony i zgadzam się z nią. Dążę do zwiększenia stanu magazynowego i dostępności oferowanych gier.

Jeśli dałem za mało czasu na założenie zamówienia, napisz chociaż na sklep@fortgier.pl jakie tytuły rozważasz. Ja postaram się je mieć na stanie, zamówisz to co Ci będzie pasowało w dogodnym dla siebie terminie.

Pozdrawiam,

Maciek
Mój głos w dyskusji: Rozumiem, że trzymanie gier na stanach magazynowych może być niebezpieczne dla działalności niedużego sklepu jak fortgier ale może warto poszerzyć informację w sklepie o dostępności gier i ich cenach. Dla mnie jest ok, że informujesz, że zbierasz zamówienia od firmy i że można inne gry zamówić ale warto byłoby wiedzieć ile taka gra może kosztować?
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: RAJ »

Ręce mi opadły. Przecież uczestniczenie w tym zamówieniu polega na wejściu na stronę sklepu i normalnym zamówieniu gry z oferty sklepowej...
A tam przecież JEST cena.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
adalbert
Général de Brigade
Posty: 2058
Rejestracja: czwartek, 17 kwietnia 2008, 09:54
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 87 times
Been thanked: 186 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: adalbert »

Jeśli czegoś bym sobie życzył, to jakiejś próby wejścia w crowdfunding, bo na kickstarterze zdarzają się ciekawe gry wojenne z dobrymi ofertami dla sklepów - niekiedy lepszymi, niż gdyby ktoś zamawiał indywidualnie.
pietia2014
Adjudant
Posty: 268
Rejestracja: wtorek, 14 października 2014, 13:42
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Been thanked: 2 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: pietia2014 »

Istniejące programy rabatowe? Żartujesz? Chyba, że jesteś, el Kapitano objęty indywidualnym programem rabatowym w tym sklepie.
FB1
Caporal-Fourrier
Posty: 82
Rejestracja: czwartek, 7 września 2017, 15:05
Has thanked: 3 times
Been thanked: 17 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: FB1 »

Wracając do mojego pytania (czy sugestii) - pomyślałem, że ostatnie wydarzenia mogą być takim impulsem do pewnej zmiany "polityki" prowadzenia sklepu. Większość sklepów internetowych tego rodzaju programy wprowadza, ale nie wnikam w ich opłacalność w przypadku Fortu, bo mnie to jako kupca nie interesuje, ani nie chcę wnikać w bilans prowadzonej przez Fort działalności. Jeśli się to nie kalkuluje, to przecież nikt z nas chyba nie oczekuje, że właściciel będzie to robił z nieopłacalną marżą czy już w ogóle "po kosztach".

Tak więc kończąc, zupełnie niepotrzebne są w tej dyskusji jakieś dziwne negatywne emocje. Wprowadzenie rabatów nie jest moim zdaniem złym pomysłem i tego trochę brakowało w Forcie. Jednocześnie dodaję, że jest to moje subiektywne zdanie niepoparte żadnymi danymi nt. opłacalności tego zabiegu w tym przypadku. Ode mnie to tyle.
Miku
Sergent-Major
Posty: 194
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 17:16
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Miku »

Przecież rabaty są w Forcie. Ja też mam...

https://fortgier.pl/_cms/view/6/rabaty.html
Sigi
Caporal
Posty: 68
Rejestracja: piątek, 22 lipca 2016, 16:54
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Sigi »

Też jestem el Kapitano bo mam 5% rabatu :D
Problem Fortu wg mnie to właśnie niskie stany magazynowe.
Czasem wolę kupić grę w Niemczech czy Anglii i dostać ją za trzy dni, nawet jak jest trochę droższa, niż czekać 30 dni (a tak naprawdę to zazwyczaj dłużej) w Forcie.
No i te ogłoszenia o nowościach... Często kumulują się i ze względów finansowych nie mogę zamówić wszystkiego na raz, a później przez kilka miesięcy dany wydawca, zwłaszcza ten mniejszy nic nowego nie wydaje, więc ogłoszenia/wezwania do składania zamówień w Forcie nie ma... a na zachód od nas wszysko bez problemu dostępne... i znowu staje przed dylematem: kliknąć w zagranicznym sklepie czy czekać kilka tygodni na Fort. Odpowiedź (nietety dla Fortu) jest raczej oczywista.
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2012, 18:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: duc de Fort »

Panowie, prośba o zachowanie spokoju. Program rabatowy, skromny, bo skromny, ale istniał od początku.
Być może Maciek to zmieni. Wiem, że stany magazynowe też planuje poszerzyć. Ale wiadomo, trzeba to robić z głową i spokojnie.
Dajcie też proszę mu chwilę na ogarnięcie takich szczegółów, jak np. ceny w newsletterze.
Staram się przekazać mu wszystko, ale naprawdę trochę tego jest i ogarnięcie tego chwilę zajmuje. Uważam, że świetnie mu idzie, ale odrobina wyrozumiałości z Waszej strony będzie wskazana.
Jeszcze taka uwaga - prośba o zwrócenie uwagi, aby przelewy wpłacać już na nowe konto :)
Te, które dzisiaj do mnie dotarły, przekierowałem do Maćka, więc sprawa załatwiona.
Pozdrawiam
Konrad
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Janio
Caporal-Fourrier
Posty: 76
Rejestracja: czwartek, 21 grudnia 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: Janio »

Szczerze powiem, że gdyby Konrad nie informował o swoich planach i w końcu o zmianie która nastąpiła to praktycznie dla mnie zmiana właściciela sklepu jest zupełnie nieodczuwalna (maile o nowościach jak dotychczas, deklaracje sprowadzania interesujących mnie niszowych tytułów jak poprzednio). Została zachowana pełna ciągłość co się chwali i mnie jako stałego klienta bardzo cieszy. Wczoraj odebrałem część swojego zamówienia złożonego jeszcze u Konrada, a opłaconego już u Maćka, bardzo dobry i bezproblemowy kontakt.
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: ghostdog »

Mowa, że można zamawiać dowolny tytuł danego wydawnictwa, powiedzmy MMP - szukałem informacji, czy jest dostępny Kingdom of Heaven. Na stronie MMP jest na stronie Fortu nie ma. Rozumiem, że mogę zamówić ale cenę mam sam skalkulować? Rozumiem, że przyjdzie na to czas i zostanie to poprawione bo kiedyś tak było a teraz zniknęło.
To tylko moja uwaga, grzeczna i nie widzę powodu, żeby mi zarzucać ból dupy.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: RAJ »

Możesz łatwo oszacować cenę poprzez spojrzenie na gry obecne w forcie o cenie dolarowej analogicznej do ceny gry której szukasz.
Poza tym i tak musisz w takiej sytuacji napisać mail do fortu, po którym gra zostanie wprowadzona na stronę.
I wtedy podejmiesz decyzję czy zamawiasz czy nie.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: ghostdog »

Wiem jak to działa, bo parę złotych zostawiłem w forcie. Pytanie tylko czy to najlepsze rozwiązanie. Myślałem, że chodziło ogólnie o dyskusję na temat jak można pewne rzeczy usprawnić, ulepszyć.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: RAJ »

Weź pod uwagę, że to jednoosobowy sklep, a uzupełnianie wszystkich możliwych gier, bo może ktoś kiedyś zachce tę konkretną to jednak spora praca do wykonania.
Do tego nadmiarowa i zbyteczna.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
ghostdog
Sous-lieutenant
Posty: 488
Rejestracja: wtorek, 28 lutego 2006, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S] FortGier.pl

Post autor: ghostdog »

RAJ pisze:Weź pod uwagę, że to jednoosobowy sklep, a uzupełnianie wszystkich możliwych gier, bo może ktoś kiedyś zachce tę konkretną to jednak spora praca do wykonania.
Do tego nadmiarowa i zbyteczna.
Może i masz rację.
"Obydwaj pochodzimy ze starożytnych plemion Obydwaj jesteśmy już na wymarciu Wszystko wokół nas zmienia się....."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Giełda Gier Planszowych”