VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Większe, zorganizowane spotkania graczy i wszelkiego rodzaju imprezy.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Leliwa »

Silver pisze:Leliwa - masz wszystko do Epic? Jeśli nie to dowiozę coś czego brak (mapa, karty, dodatkowe bloczki).
Na razie na piątek i niedzielę, a także pewnie na późną sobotę wcale nie jestem umówiony.
Mam wszystko, a jak mk-stilgar przybędzie ze swą drugą połówką twardej planszy do Epic to będzie full wypas. W innym przypadku połaczymy po prostu twardą i karton z podstawki. Myślę, że sobotni wieczór to dobra pora, choć nie wiem, do której moi krakowscy małoletni towarzysze broni będą mogli walczyć. Lepiej byloby oczywiście tak po późnym obiedzie. Chyba, że zjawią się już w piątek.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Leliwa »

Samuel pisze:Leliwo,
do C&C Ancient Epic pewnie znów chętni będą chłopaki, najprędzej pojawią się w sobotę. Jak będzie jeszcze miejsce przy stole... ;)
Dla nich zawsze mam miejsce. Muszą tylko nabrać śmiałości i opanować tremę, oraz efektywniej wykorzystywać znajomość gry.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Saw11 »

Magnum-KR pisze:
Monthion pisze:Co mogę wziąć z innych rzeczy jeśli byliby chętni; Paths of Glory, Twilight Struggle, Sekigahara, Labyrinth, Hannibal: Rome vs. Carthage, z lżejszych; Race to Berlin, The First World War, Orły i rakiety, 2 de mayo.
Ja bym był ewentualnie chętny na Sekigaharę i HRvC. W sobotę pewnie nie zdążymy bo będę znikał wcześniej ale może wpadnę w niedzielę.
Ja też bym był chętny na Hannibala: Rome vs. Carthage. I w sumie jestem w sobotę popołudniu, ale wpierw zarezerwowałem grę z Silverem we France'40, także to tylko w przypadku gdy skończymy grę we France'40 lub Silver się rozmyśli i nie będzie chciał ze mną grać ;) Osobiście wolę we France'40 zagrać, ale gdyby nie było chętnych to i w HRvC zagram.
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Silver »

Ja we France bardzo chciałbym zagrać. Gdy będzie cię ciągnęło do wieloosobówek to ja też dołączę, a gdy nie to lądujemy we Francji.
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Saw11 »

Silver pisze:Ja we France bardzo chciałbym zagrać. Gdy będzie cię ciągnęło do wieloosobówek to ja też dołączę, a gdy nie to lądujemy we Francji.
No to umawiamy się na France'40 :) Rano w TNW, a potem we France'40.
Namek
Adjudant-Major
Posty: 308
Rejestracja: środa, 22 września 2010, 19:31
Lokalizacja: Pszczyna
Has thanked: 1 time
Been thanked: 14 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Namek »

Samuel pisze:Namku,
nie złapałem z dyskusji - kto przywozi "Barbarossa to Berlin"? Chciałbym dowiedzieć się na przyszłość, do kogo się uśmiechać? :)
Ostatnio udało mi się nabyć egzemplarz drugiej edycji, rozegrałem sobie na razie parę tur solo i mam bardzo pozytywne odczucia. Z Monthionem jesteśmy umówieni na rozgrywkę w piątek jednak sądząc z mojego entuzjazmu będę chciał się umawiać na kolejne ;).

A skoro już przy BtB jestem..
leliwa pisze: Chętnie obejrzę i zobaczę, czym się różni od Ścieżek Chwały.
To może Leliwo sam chciałbyś spróbować rozgrywki ? Jak na razie to po NW sobotę mam wolną, podobnie niedzielę gdyby ktoś był chętny na starcie Aliantów z państwami Osi ;).
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Leliwa »

Nie wiem czy w sobotę wieczór nie będziemy walczyli na antycznym polu bitwy. Okaże się na miejscu.
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
Awatar użytkownika
cadrach
Capitaine
Posty: 877
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2011, 10:30
Lokalizacja: Puszcza Piska
Has thanked: 84 times
Been thanked: 141 times
Kontakt:

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: cadrach »

Wygląda więc tak, że w sobotę gram w NW a potem w Ostrołękę. "Odwrót Łubieńskiego" jak dla mnie brzmi ok.

PS. Czy ktoś wie, co się dzieje z mości Clownem? Czy będzie w Krakowie? Wysłałem wiadomość, ale nie odbiera. Kiedyś odgrażał się, że spierze mnie pod Tolvajarvi. Może to jeszcze aktualne?
no school, no work, no problem
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Samuel »

Namek pisze: Ostatnio udało mi się nabyć egzemplarz drugiej edycji, rozegrałem sobie na razie parę tur solo i mam bardzo pozytywne odczucia. Z Monthionem jesteśmy umówieni na rozgrywkę w piątek jednak sądząc z mojego entuzjazmu będę chciał się umawiać na kolejne ;).
To już się zamawiam na jakieś spokojne spotkanie w "Wanilii", u mnie - albo w Pszczynie :)
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Raubritter »

cadrach pisze:PS. Czy ktoś wie, co się dzieje z mości Clownem? Czy będzie w Krakowie? Wysłałem wiadomość, ale nie odbiera. Kiedyś odgrażał się, że spierze mnie pod Tolvajarvi. Może to jeszcze aktualne?
Clown chyba będzie :-)
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Samuel »

A jeśli chodzi o stołeczny komponent ekipy stołeczno-rzeszowsko-szczecińskiej, to kogo się można spodziewać? :)
Pytam, bo coraz więcej wskazuje na to, że bliskie spotkanie ze Służbą Zdrowia szykuje mi się już po, więc na konwent zajrzę przynajmniej jako gospodarz doglądający - choć mam nadzieję, że i pograć mi się może nawet uda... :)
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Raubritter »

Panie, to będzie crème de la crème stołecznego wargamingu: Leo, Kpt. Bomba, Pędrak oraz niżej podpisany.
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Finn
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 11 października 2016, 22:43

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Finn »

Witam serdecznie, dopiero zarejestrowałem się na forum, niemniej parę razy już szanowne grono spotkałem choćby rok temu w Krakowie czy w Niepołomicach. Będę starał się na konwent przybyć, zapewne w piątek wieczorem. Może i w sobotni wieczór się uda, zobaczę. Jeśli przez przypadek szykowałaby się jakaś rozgrywka w Quartermaster General to bardzo chętnie. Poza tym, jeśli będzie brakować kogoś do innych gier - chętnie dołączę.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Samuel »

Finn pisze:Witam serdecznie, dopiero zarejestrowałem się na forum, niemniej parę razy już szanowne grono spotkałem choćby rok temu w Krakowie czy w Niepołomicach. Będę starał się na konwent przybyć, zapewne w piątek wieczorem. Może i w sobotni wieczór się uda, zobaczę. Jeśli przez przypadek szykowałaby się jakaś rozgrywka w Quartermaster General to bardzo chętnie. Poza tym, jeśli będzie brakować kogoś do innych gier - chętnie dołączę.
Serdecznie zapraszam :) Quartermastera postaram się przynieść - lub żeby przyniesiono go w moim imieniu :)
Ja ze swojej strony uśmiechnąłbym się do kogoś, kto zna i lubi "Pax Pamir". Nabyłem właśnie grę i rozegrałem parę razy, z sobą samym (ergo jedynym graczem, który może mi się równać - wolałbym jednak w przyszłości grać z lepszymi ;) ). W każdym razie chyba powoli zaczynam się orientować w zasadach. :)
Raubritter pisze:Panie, to będzie crème de la crème stołecznego wargamingu: Leo, Kpt. Bomba, Pędrak oraz niżej podpisany.
Bardzo się cieszę. Mam nadzieję, że spotkamy się także nad planszą, choć wiedziony muszyńskim i niepołomickim doświadczeniem wolę się nie umawiać. ;)
Awatar użytkownika
Leliwa
Hetman polny koronny
Posty: 5300
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:00
Lokalizacja: środkowe Nadwieprze
Has thanked: 39 times
Been thanked: 256 times

Re: VIII Konwent Krakowski (21-23 października 2016)

Post autor: Leliwa »

Czy udało ci się przechytrzyć samego siebie i wielkie potęgi tej gry?
"Z kości moich powstanie mściciel"
Napis na grobie Stanisława Żółkiewskiego w Żółkwi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konwenty”