Granie w Krakowie

Rozgrywki indywidualne i klubowe. Sprawy organizacyjne klubów graczy.
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Saw11 »

Dzisiaj niespodziewanie wyskoczył mi wolny wieczór i umówiłem się z Cadrachem na granie na mieście w Katowicach (koło dworca/Galerii Katowickiej) ok 20:00. Oboje planujemy poznać The Napoleonic Wars (GMT), ale w dwóch zagramy raczej w jakąś heksówkę niż TNW. Gdyby jednak znalazł się jeszcze jeden chętny to z przyjemnością zagramy w TNW (dysponujemy II edycją gry).

Wiem, że tylko dziwnym zbiegiem okoliczności mógłby się ktoś zdecydować na granie w ciągu paru godzin, niemniej jednak gdyby ktoś z okolic chciał zagrać to niech pisze priv. Wiem, że szczególnie w Krakowie ostatnio rozgrywacie TNW, tak że piszę również w tym wątku ;)

Miejsce do grania: sklep Mgła.pl (darmowo). Dzisiaj czynne do 24:00/01:00.

Pozdrawiam :)
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Wygląda na to, że będę mógł umawiać kolejne krakowskie spotkanie na następną sobotę, 25 czerwca. Wszystko zależy od liczby chętnych. Dlatego proszę o sygnały, kto zamierza przyjść lub rozważa taką możliwość.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Zdecydowałem się zarezerwować "Wanilię" od 12.00 w sobotę 25 czerwca. Co prawda na Forum na razie nie było odzewu, ale mam sygnał, że pojawiłoby się 3-6 harcerzy zainteresowanych grami strategicznymi (don't worry - to nie są gracze-stratedzy zupełnie początkujący ani bardzo młodzi i jak najbardziej mogą się dosiąść do naszych gier). Czekam więc na informacje i sam pozwolę sobie zadzwonić do osób, które "wchodziłyby w grę" w kontekście tego spotkania.
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Wally »

Samuel pisze:Będę się starał zatem coś skombinować w weekend 24-26 czerwca, o ile mi samemu coś nie wypadnie. Potem niestety kolejne dwa weekendy mam zajęte, wolniejszy dopiero ten 15-17 lipca.
Niestety w obydwa weekendy mam dalekie wyjazdy... Pogoda nie sprzyja graniu :)
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Kregis
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 10:58

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Kregis »

Mimo moich chęci niestety w ten weekend będę niedostępny. Twierdziłem inaczej, za co bardzo przepraszam.
Awatar użytkownika
Khamul
Lieutenant
Posty: 524
Rejestracja: niedziela, 22 stycznia 2006, 10:33
Lokalizacja: Będzin
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Khamul »

Zastanawiam się nad przyjazdem, sobota, pytanie czy byłby ktoś chętny np. MoI (obojętne która część), The U.S. Civil War, albo jakieś inne heksy, ale na tak z minimum 5 godzin grania?
strategie23pal - Sekcja Gier Strategicznych im. 23. Pułku Artylerii Lekkiej
Ośrodka Kultury w Będzinie
http://strategie23pal.blogspot.com/
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Przepraszam, że nie odzywałem się przez parę dni. Raportuję spotkanie 25 czerwca: było nas sześciu - ja, Jerzy-Fenix oraz czwórka harcerzy, czasu mieliśmy mało, więc wybór był oczywisty - Quartermaster General. Gra udana, także dla harcerzy, którzy po raz pierwszy grali w CDG w języku angielskim i dali radę. :)
Khamulu - w imieniu całego środowiska krakowskiego dzięki za propozycję, z tym że ja raczej tak począwszy od połowy lipca miałbym dopiero czas coś organizować.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Niestety, mój stan zdrowia nie rokuje dobrze na organizację mini-konwentu w lipcu, jednak jeśli jest wola w narodzie, zachęcam, by ktoś rozpoczął umawianie - ja dołączę w razie poprawy. Jeśli jest zaś wola raczej na spotkanie tete-a-tete (wykształciuchów proszę o powstawianie akcentów), też proszę o wiadomość, może druga połowa miesiąca będzie jednak lepsza.
Awatar użytkownika
Monthion
Sous-lieutenant
Posty: 478
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:55
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 6 times
Been thanked: 16 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Monthion »

W sierpniu mogę zaproponować kilka terminów na granie;
15 poniedziałek
16 wtorek
21 niedziela
27 sobota
28 niedziela

W co najchętniej; Twilight Struggle, Paths of Glory, Sekigahara, Hannibal: Rome vs. Carthage, Labyrinth, coś lżejszego; The First World War, 2 de Mayo, Race to Berlin.
Czekam parę dni na odzew po weekendzie, jak nikt się nie zgłosi, będę was napastował indywidualnie :lol:
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Monthion pisze:W sierpniu mogę zaproponować kilka terminów na granie;
15 poniedziałek
16 wtorek
21 niedziela
27 sobota
28 niedziela

W co najchętniej; Twilight Struggle, Paths of Glory, Sekigahara, Hannibal: Rome vs. Carthage, Labyrinth, coś lżejszego; The First World War, 2 de Mayo, Race to Berlin.
Czekam parę dni na odzew po weekendzie, jak nikt się nie zgłosi, będę was napastował indywidualnie :lol:
Ta ostatnia opcja jest lekko przerażająca, zwłaszcza przy tak drastycznej dysproporcji fizycznej :P Odpowiadam zatem natychmiast, choć nie jest to zapewne odpowiedź zadowalająca. 15-go jestem jeszcze w Muszynie, 16-ty wchodziłby w grę tylko wówczas, gdybym po Muszynie miał jeszcze na cokolwiek siłę, a weekendy mogą się okazać wyjazdowe (co gorsza, będę o tym wiedział zapewne dopiero po 15-tym). Z drugiej strony widzę pozytyw w tym, że aż trzy z Twoich wolnych terminów w tym miesiącu przypadają w weekendy - w takim razie może wchodziłaby w grę opcja zorganizowania jakiegoś większego spotkania. :)
Reasumując: nie chcę Cię w żadnym stopniu krępować jakimś indywidualnym umawianiem się na te dni, gdyby jednak któryś pozostał wolny bądź przeciwnie, gdyby na któryś zgłosiła się większa liczba chętnych, nie wykluczałbym dołączenia do stolika.
Kregis
Chasseur
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 8 października 2012, 10:58

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Kregis »

W jeden z tych dni mogę zagrać, niestety raczej tylko jeden ale za to każdy mi pasuje i mogę każdy z nich załatwić sobie wolny na grę :)
Magnum-KR
Adjudant
Posty: 255
Rejestracja: wtorek, 1 września 2015, 20:39
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 2 times
Kontakt:

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Magnum-KR »

Monthion pisze:
15 poniedziałek
16 wtorek
Twilight Struggle, Paths of Glory, Sekigahara, Hannibal: Rome vs. Carthage
Jestem.
Samuel
Colonel en second
Posty: 1443
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2011, 23:27
Lokalizacja: Kraków
Been thanked: 45 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Samuel »

Melduję, że na 27-go (sobota) od 12.00 zarezerwowałem "Wanilię", acz sam będę raczej przed 13.00. Jestem już umówiony z Gościem na "Krecie Wojny", ale Monthiona i innych zapraszam do dołączenia do rozgrywek. :)
Awatar użytkownika
Wally
Sergent-Major
Posty: 180
Rejestracja: środa, 4 lutego 2015, 13:26
Lokalizacja: Kraków/Szczucin
Has thanked: 3 times
Been thanked: 13 times

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Wally »

Niestety w sobotę zaczynam urlop...
buty pełne piasku
na zmęczonych nogach
w oczach noc bez brzasku
w ustach smak pieroga
Saw11
Sergent
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 19 października 2014, 22:16
Lokalizacja: Katowice

Re: Granie w Krakowie

Post autor: Saw11 »

Koledzy z Krakowa i okolic!

Zamierzamy w najbliższy wtorek 6 września spotkać się przy The Napoleonic Wars (2 edycja) w sąsiednich Katowicach. Mamy już 2 graczy, być może będzie 3. Wiem, że grywaliście ostatnio w TNW i dlatego też serdecznie zapraszamy do wspólnej gry.

Miejsce: Katowice koło zjazdu z autostrady A4 przy AWF-ie (mieszkanie prywatne)
Data: 6 września 2016
Godzina: wstępnie mamy czas między 16:30 a 24:00. Dopasujemy się w tym przedziale, gdyby ktoś był chętny. W razie potrzeby istnieje możliwość noclegu.
Dojazd: autem (200 m za zjazdem z A4), Inter-busy z Dworca w Krakowie lub Leroy-Merlin (cena 14 zł normalny bilet). Ostatni bus z Katowic o godz. 21:15 (odbiór i podrzucenie na busa w Katowicach gratis ;) ).

Jeżeli ktoś chętny to piszcie na priv.

Zapraszamy!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Spotkania, kluby”