Limity postów na rangi

Dział poświęcony sprawom organizacyjnym i dyskusjom na te tematy. Tutaj też należy zgłaszać sugestie, propozycje i wnioski dotyczące funkcjonowania forum oraz wszelkie problemy techniczne.

Jakie powinny być limity postów na poszczególne rangi?

Czas głosowania minął wtorek, 10 października 2006, 08:27

1. Niższe
1
5%
2. Bez zmian
7
37%
3. Wyższe
2
11%
4. Jest mi obojętne jakie będą limity
8
42%
5. W ogóle jestem przeciwnikiem rang na forach
1
5%
 
Liczba głosów: 19
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Limity postów na rangi

Post autor: Raleen »

Ankietę zakładam przede wszystkim z ciekawości, choć niewykluczone, że wyciągnę z niej wnioski zgodnie z wynikami. Ustawiam ją na 55 dni - dość długo, tak aby możliwie duża liczba osób mogła się wypowiedzieć.

Zmienianie limitów przy mozaice rang występujących na naszym forum to trochę roboty, bo trzeba zachować odpowiednie odstępy między nimi itd. więc także z tego powodu nie śpieszyłoby mi się do ewentualnych zmian.

Mam nadzieję, że ustawiłem wszystkie możliwe, sensowne odpowiedzi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Itagaki
Général de Brigade
Posty: 2011
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:42
Lokalizacja: Dublin
Been thanked: 2 times

Post autor: Itagaki »

Ja się przyznam, że na rangi przestałem zwracać uwagę mniej więcej 10 minut po tym jak je wprowadziłem do forum :D
Mi jest to obojętne byleby nie było za dużo komendantów placu, bo to by śmiesznie wyglądało 8-)
Everyone sees that even a beautiful full moon starts to change its shape becoming smaller as the time passes. Even in our human lives things are as it is.
Takeda Harunobu
Awatar użytkownika
Gladky
Sous-lieutenant
Posty: 372
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:59
Lokalizacja: Tuchów/Lublin
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Post autor: Gladky »

Zupełnie obojętne.
Awatar użytkownika
J E Y T
Lieutenant
Posty: 514
Rejestracja: sobota, 12 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Kobyłka city

Post autor: J E Y T »

A ja jestem za tym by nie było automatycznych awansów, tylko by Rada Naczelna (administratorzy i moderatorzy) decydowali kogo awansować, a kogo zdegradować...
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Przypominam o tej zacnej ankiecie bo niedługo czas głosowania dobiegnie końca i czas będzie wyciągnąć wnioski. Na chwilę obecną wychodzi mi, że dajecie mi zupełnie wolną rękę w sprawach stopniowych :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Czas ankiety minął więc pora na podsumowanie.

Z tego co widzę większości albo jest obojętne jakie będą limity albo jesteście zadowoleni z tego jak jest teraz. Co ciekawe zaskoczyło mnie, że więcej osób opowiedziało się za tym, żeby limity były wyższe niż za tym, żeby je obniżyć i stosunkowo mało osób wybrało opcję ostatnią tzn. że nie lubi rang w ogóle.

Zatem zgodnie z wolą większości rangi zostają bez zmian.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje i sprawy bieżące”