Serialami obrodziło

Filmy, seriale, programy telewizyjne i wszelkie inne tematy związane z kinem i telewizją.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Darth Stalin »

Dawno to było?
Spróbuję poszukać w Media Markcie u mnie w Płocku, może mają na stanie... bo w internecie kicha...
Ezechiel
Sous-lieutenant
Posty: 384
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 08:40
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Ezechiel »

Jakieś pół roku temu. Ale widzę, że podobne wydanie jest dostępne na Allegro. To w MM AFAIR było tańsze.
Awatar użytkownika
Raubritter
Padpałkownik
Posty: 1467
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 19:14
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Raubritter »

Zainteresowanych poinformuje, że stacja Starz zdecydowała się skasować serial "Camelot". Więc tym bardziej można sobie darować i zamiast tego obejrzeć "Grę o tron" albo "Borgiów" :-)
A gdybym był strategiem,
Nad planszą w klubie szalał,
To co byś powiedziała,
Czy coś byś przeciw miała?
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Anomander Rake »

Zainteresowanych poinformuje, że stacja Starz zdecydowała się skasować serial "Camelot".
To znaczy, ze jednak większość tam myśli. Swoją drogą nadal nie mogę uwierzyć jak za chyba niezgorsze pieniądze można było zrobić takiego gniota.
Nie mogę rzetelnie porównać z Wiedźminem dlatego, że Wiedźmina nie widziadłem, ale jakoś nie sądzę by był gorszy.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Serialami obrodziło

Post autor: AWu »

To masz próbkę reprezentatywna :P
http://www.youtube.com/watch?v=xaWiG-l2zQ8
Awatar użytkownika
Match
Captain
Posty: 1647
Rejestracja: poniedziałek, 30 stycznia 2006, 15:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Match »

Wrzucę tutaj, żeby nie zakładać nowego wątku.
Jutro w Teatrze TV na jedynce, o 20.30 potencjalnie ciekawa rzecz.
BBC "Conspiracy" (po naszemu "Ostateczne rozwiązanie"), o konferencji w Wannsee, występują m.in Kenneth Branagh i Colin Firth.
Moje gry
"Diplomats! The best diplomat I know is a fully activated phaser bank!" - Lt. Cmdr. Montgomery Scott
Obrazek
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Anomander Rake »

Żadna tam potencjalnie ciekawa rzecz - rewelacja! Genialny Branagh, Tucci, Firth i wszyscy inni.
Film jest tak dobry, że powtórnie oglądałem go na drugi dzień po pierwszym razie. A potem jeszcze kilka razy. Obawiam się tylko, że w Teatrze TV będzie z lektorem, czyli naprawdę wielka strata.

Widziałem pierwszy odcinek Spartacusa (seria trzecia lub druga, jak kto woli). Krwawy i wyuzdany, jako i wcześniej, ale niezły. Oczywiście nie trzyma się ściśle realiów, mogłaby też być większa dbałość o szczegóły, niemniej dobrze się oglądało.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Anomander Rake »

Muszę napisać o nowym Spartacusie. Niestety po czterech odcinakach wygląda to na orgię bezsensownego okrucieństwa i wyuzdanego seksu, bez sensownej faubuły. Niemiła to niestety odmiana, bo w poprzednich seriach fabuła była intrygująca. No, ale w nowej serii zabrakło John Hannah'a, który ciągnął obie poprzednie serie.

Dla odmiany mogę polecić, nie serial, Idy marcowe, czyli polityczny produkt Clooneya, z nim samym w roli drugoplanowej. Bardzo fajny film, choć ponoć Spadkobiercy (też z Clooneyem) są jeszcze lepsi.
Awatar użytkownika
elahgabal
Maréchal d'Empire
Posty: 6108
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 19:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 10 times
Been thanked: 84 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: elahgabal »

Mam za sobą pierwszy odcinek "Boardwalk Empire" i sprawia naprawdę dobre wrażenie. Ogólnie lubię gangsterskie historie, toteż mogę być mało obiektywny, ale tutaj zapowiada się serial o tej samej mocy co "Rzym". W każdym razie od pierwszego odcinka idzie zrozumieć dlaczego Buscemi jest tak wychwalany za kreację E. Thompsona.
"Jakie warunki mam im przedstawić?" "Najgorsze, jakie wymyślisz."
Kondeusz do Puységur (oblężenie Furnes, 1648 r.)

https://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Darth Stalin »

Anomander Rake pisze:Żadna tam potencjalnie ciekawa rzecz - rewelacja! Genialny Branagh, Tucci, Firth i wszyscy inni.
Film jest tak dobry, że powtórnie oglądałem go na drugi dzień po pierwszym razie. A potem jeszcze kilka razy. Obawiam się tylko, że w Teatrze TV będzie z lektorem, czyli naprawdę wielka strata.
A skąd masz? Bo nie widziałem polskiej edycji... :shock:
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Anomander Rake »

Skąd... Cóż, powiedzmy, że to taki mały bunt przeciwko ACTA. ;)
A co do edycji to edycja jest angielska, tylko napisy są polskie. Moim zdaniem lepsze to niż lektor. Zwłaszcza w przypadku tego filmu.
Darth Stalin
Censor
Posty: 6571
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:58
Has thanked: 73 times
Been thanked: 170 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: Darth Stalin »

Okej, dzięki - powinienem dzisiaj otrzymać, to sobie też obejrzę, bo film wart jest tego.
Awatar użytkownika
ChevalierVernix
Sous-lieutenant
Posty: 449
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 19:25
Lokalizacja: obecnie Białystok
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: ChevalierVernix »

elahgabal pisze:Mam za sobą pierwszy odcinek "Boardwalk Empire" i sprawia naprawdę dobre wrażenie. Ogólnie lubię gangsterskie historie, toteż mogę być mało obiektywny, ale tutaj zapowiada się serial o tej samej mocy co "Rzym". W każdym razie od pierwszego odcinka idzie zrozumieć dlaczego Buscemi jest tak wychwalany za kreację E. Thompsona.
O tak, Zakazane Imperium to wybitny serial! Buscemi jako skarbnik miasta jest niesamowity :P . Jestem w trakcie II sezonu i jest coraz ciekawiej!
Awatar użytkownika
elahgabal
Maréchal d'Empire
Posty: 6108
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 19:14
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 10 times
Been thanked: 84 times

Re: Serialami obrodziło

Post autor: elahgabal »

Nie zauważyłem, żeby ktoś wspominał, zatem pozwolę sobie zwrócić uwagę Kolegów na jeden z lepszych seriali, jakie obecnie dane jest mi oglądać, a mianowicie produkcję HBO "John Adams", którego fabuła - jak łatwo się domyśleć - dotyczy życia drugiego prezydenta USA.
Świetna obsada
http://www.filmweb.pl/serial/John+Adams-2008-303288

zachowany realizm i chyba rola życia Giamattiego. Żadnej batalistyki, za to polityka od kuchni 8-)
Przygody z miniserialem (raptem siedem odcinków) jeszcze nie skończyłem, ale uważam, że zdecydowanie warto.
Oto czołówka:
http://www.youtube.com/watch?v=J6DPeCXV5bI
"Jakie warunki mam im przedstawić?" "Najgorsze, jakie wymyślisz."
Kondeusz do Puységur (oblężenie Furnes, 1648 r.)

https://www.youtube.com/watch?v=RUmdWdEgHgk
PzKpfw II

Re: Serialami obrodziło

Post autor: PzKpfw II »

Wolałbym coś prawdziwego o Andrew Jacksonie, ale nie sądzę, żeby taki serial kiedykolwiek powstał...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Film”