Star Wars - Empire at War

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
shinjo
Sergent
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 12 lutego 2006, 16:40
Lokalizacja: TORUŃ i wszystko jasne ];)
Kontakt:

Star Wars - Empire at War

Post autor: shinjo »

Wreszcie zawitała na mój komp ta gierka no i musze stwierdzić wygląda pięknie a szczególnie bitwy w kosmosie - wizualnie masterszyk
(mój komp AMD 1,7 ghz 512 ram gforce 4 4400 ti) gra na dyziu zajmuje ok 1,5 gb polecam. Ktoś to też już męczy? Może wymiana wrażeń?
Jam Alfa i Omega.....a tam.....e tam
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Ja póki co jeszcze na nią czekam. I nie wiem co będzie pierwsze: wersja ściągnięta z e-mula czy też fizyczny zakup w sklepie...
Misza
Pocztowy
Posty: 83
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:18
Lokalizacja: tajne

Post autor: Misza »

Grałem w demo - wciąga. I to bardzo...
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Jako, że w to jeszcze nie grałem, więc recenzję zostawię innym i zapodam tylko oficjalną stronę gry:
http://www.lucasarts.com/games/swempire ... Flash.html
shinjo
Sergent
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 12 lutego 2006, 16:40
Lokalizacja: TORUŃ i wszystko jasne ];)
Kontakt:

Post autor: shinjo »

Gwiezdnowojenny RTS symulujący konflikt Imperium a Rebelia czyli okres od 4 ep, bitwy i zmagania odbywają się w Kosmosie (szkoda że jedynie pseudo 3d - to nie homeworld - grasz jakby na płaszczyźnie) jak i też na powieżchni planet - (zagrałem w bitwe na Hoth - Imperium Rulez 8) At ST i AT AT mażenie każdego - sprzedam butelki i też sobie taki sprawie :twisted: )naprawde polecam niektórych wrażeń nie da się opisać, to trzeba zobaczyć
Jam Alfa i Omega.....a tam.....e tam
Awatar użytkownika
pablo8019
Praefectus Castorium
Posty: 577
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:44
Lokalizacja: Markuszów

Post autor: pablo8019 »

Ja już sobie sprawiłem :wink: I powiem, że wrażenia z pierwszych rozgrywek są bardzo pozytywne: bardzo dobrze ozdwzorowane jednostki, ciekawa mechanika walk w kosmosie i na planetach, słowem wszystko to co podobało się nam w wersji filmowej i książkowej. Oczywiście niewielkie mankamenty są (np. średnio podoba mi się polska wersja językowa, wolałbym oryginalne głosy, zaczerpnięte choćby z filmu, także AI przeciwnika pozostawia czasem wiele do życzenia) ale dla kogoś, kto "czuje" tą tematykę gra będzie stanowić dużą przyjemność.
Misza
Pocztowy
Posty: 83
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:18
Lokalizacja: tajne

Post autor: Misza »

Chodzi z płytą czy bez?? :wink:
shinjo
Sergent
Posty: 102
Rejestracja: niedziela, 12 lutego 2006, 16:40
Lokalizacja: TORUŃ i wszystko jasne ];)
Kontakt:

Post autor: shinjo »

DVD jest wymagane w napędzie
Jam Alfa i Omega.....a tam.....e tam
Misza
Pocztowy
Posty: 83
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:18
Lokalizacja: tajne

Post autor: Misza »

A szkoda. Widać czeka mnie wielkie oszczędzanie na tą gre
Seba
Caporal-Fourrier
Posty: 86
Rejestracja: poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 14:51
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: Seba »

Gra bradzo fajnia,lecz starcia na lądzie moim zdaniem powinni poprawić były nudne.Jedyne co zrobili fajnie na lądzie,że mogl pojedynkować sie Vader z obi wanem.W kosmosie bitwy były piękne szkoda ,że w bitwie losowej nie można było zbudować gwiazdy śmierci.Na ziemi lepsi byli żołnierze Imperium,lecz w kosmosie role się odwracały.To przynajmniej moje skromne zdanie o tej dobrze zrobionej grze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”