Gwiazdkowa promocja Ground Zero Games zaczyna sie 12.11.2009

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
apj
Lieutenant
Posty: 564
Rejestracja: środa, 12 kwietnia 2006, 12:59
Lokalizacja: Warszawa

Gwiazdkowa promocja Ground Zero Games zaczyna sie 12.11.2009

Post autor: apj »

Na forum TheMiniaturesPage.com firma GZG [producent figurek SF i fantasy 15mm oraz 25mm], zamiescilo informacje o planowanym rozpoczeciu specjalnej promocyjnej sprzedazy swiatecznej. Promocja rozpoczyna sie 12 Listopada a konczy 24 Grudnia 2009. Kazdy zakup powyzej 30 GBP bedzie premiowany dodatkowymi bezplatnymi figurkami /elementami oraz kuponem znizkowym w wysokosci od 10% do maksymalnie 20%, do wykorzystania w roku 2010. Pelen opis promocji ponizej.

Ground Zero Games www.gzg.com

GZG CHRISTMAS SPECIAL OFFERS 2009!

Yes, it's that time of year again! I know that a number of you have been waiting for us to announce the Xmas Specials before you put your orders in, so here we go…. basically it's the same offer that we've done for several years now – it's always popular, and if it's not broke, then why fix it…?

Our 2009 Xmas Specials officially start from THURSDAY 12th November (that's tomorrow, if you're reading this the day I post it!) and run through until CHRISTMAS DAY. All qualifying orders (which is all those for over £30.00 GBP of stuff) will get TWO specials included:

1) All orders for £30.00 GBP or more at list prices get a FREE GOODIE BAG of extra minis and stuff – how much you get depends on the size of your order, and we'll tailor most of the contents to fit the kind of stuff you are ordering (plus the occasional odd item that might tempt you into other ranges and scales…). What goes in the bag is OUR choice, so no cheekily asking for particular things please, but those of you who have had our previous Xmas deals will know that we give you a generous selection of stuff that you can actually use for your armies/fleets!
Sometimes we put in the odd special or unreleased item too, so you never know what you might get!
Oh, just one more thing – sometimes we put the occasional novelty figure from one of our more "adult" ranges in some goodie bags, so if you are under 18 (or ordering for someone who is) then please tell us and we'll make sure not to do this! Of course if you're over 18 but just don't like that sort of thing, then let us know that too.

2) In addition to the Free Stuff, qualifying orders will also get a VOUCHER that you can use to get a generous DISCOUNT off a further order placed in JANUARY 2010 – so you can get your pre-Xmas stuff now, and then use the voucher up when you have some gift money from all those relatives who have absolutely NO idea what to buy you for Christmas!
The value of the voucher varies according to the size of your pre-Xmas order – if you are buying from £30.00 GBP to £60.00 GBP worth of goods, then you'll get a New Year voucher for 10% discount; if you spend over £60.00 GBP and up to £120, it's a 15% voucher, and if you buy over £120.00 GBP worth then you get a huge 20% discount voucher!
Each voucher carries a unique code number that allows you to use it for online orders (or by phone).

…………..

CHRISTMAS POST AND ORDERING:
We all know what the post gets like as Christmas approaches, so don't wait – get your orders in as soon as possible, and we'll do our best to get them out to you fast. The should be NO more problems with mail strikes in the UK between now and Christmas, but even so it is best to order early to guarantee safe delivery. Orders for the US and Canada should ideally be with us by the first week in December if possible, and anywhere further afield by the end of November; European orders should still be OK till around the second week of December, and of course we'll be dispatching UK ones right down to the wire….

……………

Thanks to you all for your support through 2009, wishing you all a great Christmas (or indeed whatever else you choose to celebrate at this time of year) and a safe, happy and gaming-filled 2010!

All the best,

Jon (GZG)
gzg.com
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

miesiac temu wydałem u nich 25 funciakow kurde...

ale jak sie duzo zamówi to ponoc dokładają fajne rzeczy.

W ogóle to smieszna sprawa ze światecznymi ptromocjami, od Haselfree z okazji swiat do zamówienia dostałem jakies obrzydliwe anglosaskie cukierki ;D
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

Dokładają, dokładają - czasem nawet coś przydatnego. Ciekawe, co mi w tym roku dodadzą :D
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

rok temu dostałem okręcik do FT ;>
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

GZG szaleje w tym roku - paczkę dostałem po 2 dniach od zamówienia, dali mi 2 opakowania jeżdżących "dronek", jedno latających (plus podstawki), Crusties i misiaczków na motocyklach...
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

a co zamawiales ?
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

Piętnastkę różną - dodatkowych Alien Mercenaries do Legionu, trochę kroczących dronek różnych rozmiarów, poduszkowego ACAVa i takiż transporter (ACAV fajny, transporter jest dużo za mały). Plus kilka figurek z serii "chciałem zobaczyć w naturze" - Kra'Vak, dwóch motocyklistów, piechotę na skimmerkach.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

kravakow ci mogłem pokazać bo zamówiłem kilka nacji w celach badawczych (FSE, OUDF, kra vak i cos jeszcze) - IMHO to jedne z najsłabszych nacji i w dodatku za małe figurki ;/

Ja na święta zakupiłem dla odmiany nie z GZG
nowych nie-vargrów z critical mass i jak im wymienić nóżki to masz Dragonow z Bauhausu :>

I nowych rebel minis kolesi - niezly material na Ducal Milicje :P
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

Zgadza się, strasznie małe - ale 2.5 funta za eksperyment to jeszcze nie tak źle.
Pieski z CMG mam w planach na za koniec grudnia albo styczeń,a większe zakupy w Rebelu pewnie gdzieś na luty (nie chce mi się w drobnicę poniżej 100$ bawić).

Co do figurek z bieżącego zamówienia - Dronki w różnych wersjach są świetne. Krusties chyba wstąpią do Legionu na ochotnika, muszę tylko ustalić w jakim charakterze - na pewno jednak trochę ich jeszczę zamówię - ładne, duże (wzrostu Alien Mercenaries) figurki.
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

No, ja będę ich używał zamiast tych lipnych kra vakow
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

Jon mógłby w wolnej chwili zrobić też nowych, lepszych KraVaków - w końcu takie ładne pojazdy im strzelił...
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

problem polega na tym ze pojazdy strzela on*
ale nie rzeźbi - rzeźby zamawia u innych i to go kosztuje poważną kasę w opozycji do darmowych home made pojazdów

* Dlatego wszystkie, jak fajne by nie były to są na jedno kopyto.

jaj mam nadzieje na Indonezyjczyków (chyba) bo są genialni i zamierzam ich kupić więcej.
Ale wyczytałem gdzieś plotę, ze ma być wcześniej nowe ESU, i tu akurat jest potrzebne, ale wolałbym by byli później.
Pietia
Caporal
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 10:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Pietia »

To by sporo tłumaczyło... Nowe ESU byłoby miłe, ale fajnie, jakby w końcu rzucił na półkę np. główki do 15mm, które pokazywał z miesiąc temu...
Awatar użytkownika
AWu
Słońce Austerlitz
Posty: 18134
Rejestracja: poniedziałek, 16 października 2006, 13:40
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: AWu »

przed świetami to chyba siedzi i produkuje/pakuje

zobaczymy. na razie mam od niego wszystko co chce. Z pojazdami probuje oszczędnie i mam tylko 2 metale, więcej mam modeli filmowych w odpowiedniej skali.
Awatar użytkownika
Cezary29
Adjudant-Major
Posty: 321
Rejestracja: poniedziałek, 23 lipca 2007, 12:21
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Cezary29 »

hehe chlopaki tak polzartem polserio wy grywacie w te gry do ktorych toto kupiliscie to wszystko? :jupi:
Dzieki za info awu moze sie w koncu dochrapie modeli do FT....
________________________________
si vis pacem para bellum
_________________________________
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy sci-fi i fantasy”