Epic Naval Battles - strategia morska

Milo_1234
Chasseur

Re: Epic Naval Battles - strategia morska

Post autor: Milo_1234 » piątek, 13 października 2017, 17:23

Cześć !

Zapraszam Was na relację z imprezy Testowanie Prototypów 2, która odbyła się 30 września w katowickim Ludiversum - planszówkowa kawiarnia.

Jedną z gier, jakie można było testować było Epic Naval Battles , autorstwa Michała Meisera, który jest członkiem nieniejszego forum. Zobaczcie co nowego u Michała i jak zmienił się jego prototyp od ostatniej edycji imprezy.

Zapraszam do lektury !

Relacja z imprezy Testujemy Prototypy 2 w katowickim Ludiversum

- K.
Awatar użytkownika
mauserem
Chasseur

Post autor: mauserem » poniedziałek, 23 października 2017, 10:49

Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem okazję porozmawiać i zagrać w prototyp Epic Naval Battles na Planszówkach na Narodowym (21.10.2017)
Jak mieliście okazję zobaczyć na własne oczy - projekt żyje, rozwija się i będzie coraz częściej prezentowany szerszej publiczności.
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Lagi
Chasseur

Post autor: Lagi » sobota, 7 kwietnia 2018, 17:33

Hej,

Głęboko żałuje że nie miałem dziś w Żywcu, okazji zagrać w ENB. Miałm pół godzinki i miałem zamiar tylko zobaczyć jak ludzie grają w inne gry.

3d Mininiaturki jednostek i ich różnorodność, samoloty na lotniskowcach - gra prezentuje się świetnie. Sprawia wrażenie bardzo smakowitego balansu między rozmachem a mózgożernością. Bardzo ciekawie wyglądają karty.

Wielkości okrętów w stosunku do pól planszy, wydają się za duże. I trochę mapa wydaję się przez to zatłoczona.

Nie moge się za bardzo wypowiedzieć, gdyż tylko poobserwowałem chwilę partię, może poteoretyzuję sobie więcej, jak przeczytam dobrze instrukcje.
Roman
Appointé
Has thanked: 1 time

Post autor: Roman » sobota, 30 listopada 2019, 20:31

Pozdrawiam. Dziś zagrałem na Planszówkach na PGE Narodowym
ODPOWIEDZ

Wróć do „Forum autorów”