Dominant Species - Władcy Ziemi (Phalanx)

BEF Hero
Sous-lieutenant
Posty: 382
Rejestracja: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Dominant Species - Władcy Ziemi (Phalanx)

Post autor: BEF Hero »

Doczekałem się wreszcie na polską edycję. Znam grę i ze względu na temat chciałem mieć ją również po polsku.
Po raz drugi w grze, którą kupiłem brakuje elementu. Napisałem do Phalanx i czekam. Telefonu nikt nie odbiera...Ciekawe
Wiem jak traktują klienta na zachodzie. Kiedy brakło karty w grze GMT dostałem to czego nie było i bonus. Jak będzie teraz?
"Dajcie mi choć jednego tak wyszkolonego Brytyjczyka, a ja będę wiedział gdzie go posłać żeby najlepiej zginął"
F. Foch o BEF
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi

Post autor: Raleen »

Jest niestety ostatnio w przypadku niektórych wydawców trend traktowania własnego kraju jako rynku drugiej kategorii, mam nadzieję, że Phalanxom ta przypadłość się nie przydarzyła.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
BEF Hero
Sous-lieutenant
Posty: 382
Rejestracja: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi

Post autor: BEF Hero »

Załatwione jak trzeba.
"Dajcie mi choć jednego tak wyszkolonego Brytyjczyka, a ja będę wiedział gdzie go posłać żeby najlepiej zginął"
F. Foch o BEF
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43346
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3919 times
Been thanked: 2489 times
Kontakt:

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi

Post autor: Raleen »

Czyli jednak nie jest tak źle jak niektórzy narzekają ;)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Miku
Sergent-Major
Posty: 194
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 17:16
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 13 times

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi (Phalanx)

Post autor: Miku »

Jakiego elementu brakowało? Też mam polską wersję, ale nie badałem kompletności gry i jeszcze nie było kiedy zagrać...
BEF Hero
Sous-lieutenant
Posty: 382
Rejestracja: piątek, 28 kwietnia 2006, 16:17
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
Has thanked: 7 times
Been thanked: 6 times

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi (Phalanx)

Post autor: BEF Hero »

Brakowało jednego kafla z lasem w ramkach z gadami. Widać było zaraz po otworzeniu pudełka. Sugeruję jednak sprawdzenie wszystkich bo ewidentnie były przekładane w ramkach, "siedziały" nie w swoich miejscach.
"Dajcie mi choć jednego tak wyszkolonego Brytyjczyka, a ja będę wiedział gdzie go posłać żeby najlepiej zginął"
F. Foch o BEF
Awatar użytkownika
killy9999
Adjudant-Major
Posty: 281
Rejestracja: wtorek, 20 listopada 2012, 12:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Dominant Species - Władcy Ziemi (Phalanx)

Post autor: killy9999 »

A kto ci taką "nową" grę sprzedał? :O
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”