Wyjdzie w Graniu - Recenzje, Podcast, Pudełko Nonsensu, Artykuły...

Awatar użytkownika
kamis
Enfant de troupe
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 15 grudnia 2020, 17:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Wyjdzie w Graniu - Recenzje, Podcast, Pudełko Nonsensu, Artykuły...

Post autor: kamis »

Kłaniam się szanownym bywalcom tego wspaniałego forum :)

Jakiś czas temu razem z grupką zmotywowanych przyjaciół uruchomiliśmy serwis internetowy oraz kanał YouTube pod wspólną nazwą "Wyjdzie w Graniu". Stopniowo się rozwijamy i rozrastamy - naszym priorytetem obecnie są materiały wideo na YT, ale witrynę też rozwijamy, a pisane artykuły też powinny pojawiać się z czasem coraz częściej. Stawiamy przede wszystkim na szczerość, zachowanie pewnego dystansu i zachowanie przystępnej, lekkiej i możliwie zabawnej formy jednocześnie nie rezygnując z merytoryczności. Oczywiście ocenę tego na ile nam się tak ambitne założenia udaje realizować pozostawiam już Wam :)

Tutaj znajdziecie kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCykHdo ... hyjCHYVAg?

A tutaj naszą witrynę WWW (która w najbliższą niedzielę 20.12 otrzyma dużą aktualizację):
https://wyjdziewgraniu.pl/

A ponieważ jesteśmy na portalu dotyczącym przede wszystkim gier strategicznych pozwolę sobie zwrócić uwagę na naszą recenzję Cyklad:
https://youtu.be/cPf1PX0Njqs

Człowiek uczy się całe życie, więc zawsze jesteśmy otwarci na wszelki feedback :) Wysyłam dużo pozytywnej energii w imieniu naszego teamu WWG i mam nadzieję, że to co robimy przypadnie Wam do gustu :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Wyjdzie w Graniu - Recenzje, Podcast, Pudełko Nonsensu, Artykuły...

Post autor: Raleen »

Cieszę się, że do nas trafiłeś. Bardziej zajmujemy się grami wojennymi, jednak ten dział, jak sama jego nazwa wskazuje jest dedykowany wszelakim planszówkom, bez żadnych ograniczeń, a także tematom ogólnym oraz przekrojowym. Jest to także dobre miejsce na linkowanie do stron i kanałów YT o planszówkach.

Jako wieloletni recenzent z zaciekawieniem obejrzałem recenzję "Cyklad" by zobaczyć najnowsze trendy w recenzowaniu planszówek ;).

Powiem w ten sposób: było trochę teatru (nawet więcej niż trochę... ;)), i tutaj niewątpliwym sukcesem już jest, że mnie to nie raziło, ale co ważne nie zabrakło też merytoryki, czyli mówiąc prościej dowiedziałem się sporo o grze, jej wadach i zaletach oraz jak ją oceniasz, a sama ocena była dobrze uzasadniona i wyważona. To dla mnie ważne i to zdecydowanie najbardziej mi się podoba. Inna istotna rzecz, to po recenzji mam w miarę klarowny obraz tej gry i jej oceny. Piszę to jako osoba nieznająca tej gry (może trudno w to uwierzyć, ale zajmuję się trochę innymi tytułami...). Gdybym miał wskazać najsłabsze momenty, zwłaszcza jeśli chodzi o teatr, to moim zdaniem sam początek. Jednak generalnie dobrze i przyjemnie się oglądało.

Życzę powodzenia w rozwoju strony i kanału!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Mariusz
Adjoint
Posty: 732
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:53
Lokalizacja: Warszawa/Bruksela
Has thanked: 65 times
Been thanked: 27 times

Re: Wyjdzie w Graniu - Recenzje, Podcast, Pudełko Nonsensu, Artykuły...

Post autor: Mariusz »

Fajna recenzja "Cyklad". Ta wakacyjna atmosfera, chyba w przerwie między kolejnymi falami Covida... :)

Mnie również podobał się wyważony ton recenzji. Życzę powodzenia w popełnianiu kolejnych.

Samemu portalowi będę się przyglądał.
Alea iacta est.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”