Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

RAJ
Général de Division
Posty: 3945
Rejestracja: czwartek, 14 maja 2015, 14:09
Has thanked: 120 times
Been thanked: 409 times

Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: RAJ »

Czy jest ktoś uprawniony do skorzystania z promocji 50% w GMT i nie chce z niej skorzystać lub będzie miał wolny slot lub dwa żebym mógł się podłączyć?
Do udziału w promocji uprawniają tegoroczne zakupy w P500, jedna gra za każdą sztukę kupioną na P500.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Johnny731
Appointé
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2012, 21:24

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: Johnny731 »

Poszło na priva.
fanatyk
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2015, 12:53

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: fanatyk »

No właśnie? Ja jestem z Warszawy tez bym się z kimś umówił, ja nie korzystałem z p500. Można podzielić przesyłkę. Gdyby co proszę o próba. Pozdrawiam
kret1975
Caporal-Fourrier
Posty: 94
Rejestracja: wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:57
Lokalizacja: Poznań okolice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: kret1975 »

No to ciekawe. Ja złożyłem zamówienie na kilka gier P500 ale nie mam informacji że mogę skorzystać z jakiejś promocji. Chyba że te gry z P500 już zostały sfinalizowane.

Może ktoś mi powiedzieć jak to działa?
Awatar użytkownika
Wilk
Alférez de Navío
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 23:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: Wilk »

Działa w ten sposób, że jeżeli ktoś w mijającym roku (i pod koniec poprzedniego, szczegóły były w mailingu GMT) otrzymał n zamówionych w P500 gier, to ma prawo nabyć n+1 gier aktualnie dostępnych w GMT (ale nie ich partnerów, jak UGG, Hexasim itd.) ze zniżką 50%. Ci, co nie otrzymali żadnych gier z P500, mają prawo do zniżki 25%, co z naszej perspektywy jest średnio opłacalne.

Z innej beczki, przy tej promocji nie ma wysyłki "Euro-friendly", nie radziłbym zatem umawiać się, grupować kilku zamówień w większą paczkę itp., bo łatwo można wylądować na cle.
fanatyk
Appointé
Posty: 41
Rejestracja: czwartek, 24 grudnia 2015, 12:53

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: fanatyk »

Z cłem jest różnie. W zeszłym roku zamawiałem 6 gier i ku mojemu zdziwieniu nie było cła. Duża paka wartość tez dosyć sporawa. A córka zamówi czasem 3 płyty w małej paczce i cło jest. Przesyłka mimo wszystko przy 50 procentach zniżki za gry się opłaca. A poza tym można podzielić zamówienie na po 3 gry np.
Awatar użytkownika
Wilk
Alférez de Navío
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 7 października 2007, 23:28
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 2 times

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: Wilk »

Tak, to jest w dużej mierze losowe - mnie osobiście cło walnęło najmocniej, jak się swego czasu połaszczyłem na drogi box Beatlesów w Amazonie. Tak mi dosolili, że równie dobrze mogłem iść do pobliskiego Media Marktu, wydać tyle samo i nie użerać się z formularzami itd. :) Gra mi chyba tylko raz wylądowała, za to jedna, więc reguły nie ma.
kret1975
Caporal-Fourrier
Posty: 94
Rejestracja: wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:57
Lokalizacja: Poznań okolice
Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Re: Promocja 50% w GMT, ma ktoś wolny slot?

Post autor: kret1975 »

Dzięki za wyjaśnienie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”