Zmarł Tomasz Bulzacki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Has thanked: 132 times
Been thanked: 82 times
Kontakt:

Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Raleen » czwartek, 29 grudnia 2016, 12:49

Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Neoberger
Adjudant Commandant
Been thanked: 3 times

Re: Zmarł Tomasz Bulzacki

Post autor: Neoberger » czwartek, 29 grudnia 2016, 17:46

[']
Berger
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » czwartek, 29 grudnia 2016, 21:34

Wybieram się na pogrzeb.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
RAJ
Général de Brigade
Has thanked: 8 times
Been thanked: 8 times

Post autor: RAJ » czwartek, 29 grudnia 2016, 22:48

Niestety nie będzie mnie w Wawie.
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."
Awatar użytkownika
duc de Fort
Capitaine

Post autor: duc de Fort » czwartek, 29 grudnia 2016, 22:59

Bardzo smutna wiadomość. Niestety nie udało mi się z nim spotkać osobiście. Rozmawialiśmy tylko kilka razy telefonicznie i mieliśmy w końcu się umówić na dłuższą rozmowę. Pozostawił mi wspomnienie człowieka bardzo zaangażowanego i pełnego chęci do realizacji nowych pomysłów, mimo ciężkiej choroby. Niech spoczywa w pokoju.
FortGier.pl - najlepszy sklep z wojennymi grami planszowymi
Awatar użytkownika
Darth Stalin
Consul
Kontakt:

Post autor: Darth Stalin » piątek, 30 grudnia 2016, 09:06

O rany! :shock: :(

Miałem okazję go spotkać raz w życiu, na którejś "Awangardzie", kiedy to doznałem nieoczekiwanych wyrazów uwielbienia za "RoR".

Niechaj w Niebiosach dalej kultywuje i propaguje swoją - i naszą - pasję.
[']
Darth Stalin - Lord Generalissimus Związku Socjalistycznych Republik Sithów

Główny potencjalny przeciwnik WP ma tradycje decydowania się na uzyskiwanie korzyści operacyjnych niezależnie od potencjalnych strat
https://militariaszmula.wordpress.com/
Awatar użytkownika
maciunia
Porucznik
Kontakt:

Post autor: maciunia » sobota, 31 grudnia 2016, 10:41

Trutu w zasadzie nie znałem, parę razy się przywitaliśmy na Polibudzie i to tyle. Jednak patrząc przez pryzmat klubu, który stworzył, w którym dojrzałem jako gracz i poznałem wielu kolegów, czuję się zdruzgotany. Bez Agresora na pewno nie bylibyśmy w tym miejscu rozwoju naszego hobby, w którym jesteśmy obecnie. Mam nadzieję, że uda się skrzyknąć starych i nowych bywalców i wypełnić któregoś dnia Wydział Inżynierii po brzegi, dla Trutu byłoby to więcej niż niejedna zapalona świeczka. RIP
Awatar użytkownika
Herman
Lieutenant-Adjudant-Major
Been thanked: 2 times

Post autor: Herman » niedziela, 1 stycznia 2017, 12:38

Ehhh smutna wieść :( Pomagałem przy organizacji obu "Kotłów", jak i w pewnym okresie dosyć często odwiedzałem Agresora. W parę gierek razem zagraliśmy z Tomkiem...nie znałem go wprawdzie jakoś dobrze, ale nie był też dla mnie anonimową postacią. Pozytywny człowiek z pasją. Wielka szkoda :(
Awatar użytkownika
Wilk
Alférez de Navío

Post autor: Wilk » niedziela, 1 stycznia 2017, 12:49

Strasznie smutna wiadomość, znałem Tomka ładnych parę lat (jeszcze z czasów klubu "OKO", będącego w jakiejś mierze sukcesorem Smolnej). Również, podobnie jak Rysiek, odnosiłem wrażenie, że w ostatnich miesiącach czuł się lepiej i sytuacja mogła ulec nagłemu/szybkiemu pogorszeniu. Niech spoczywa w pokoju, wierzę, że jeszcze kiedyś zagramy...
Awatar użytkownika
Franek Strzała
Sergent-Major

Post autor: Franek Strzała » niedziela, 1 stycznia 2017, 23:09

Bardzo smutno ze Tomka nie ma juz z nami. Odszedl po dlugiej walce z ciezka choroba. Znajac go troche (a znam go jeszcze z czasow OKA na Grojeckiej) na pewno walczyl do konca i przegral. Ostatnio rozmawialem z nim telefonicznie w pazdzierniku bo chcialem mu cos przywiesc z Essen. Mial mi wyslac maila z lista zyczen ale nic mi nie wyslal.
Nigdy nie zapomne Tomka i jego wskaznika ktorego uzywal w kazdej grze do grania i tlumaczenia.
Pozytywny gosc dobry czlowiek odszedl...
pozdrawiam
Franek
Lehto
Sergent-Major

Post autor: Lehto » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 08:44

Spotkałem Tomka (w zasadzie Pana Tomasza) dwa razy na warszawskich konwentach - mało jest ludzi tak zaangażowanych w to co robią, teraz będzie jeszcze mniej :(
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Kontakt:

Post autor: Raleen » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 15:13

Już po pogrzebie. Było całkiem sporo ludzi spośród grywających w planszówki, którzy przy nich mieli okazję poznać Tomka, głównie w ramach klubu Agresor. Dla mnie to bardzo pozytywny przejaw tego, że poza wspólnym graniem łączy nas coś więcej.

Szary
Sous-lieutenant
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post autor: Szary » środa, 4 stycznia 2017, 18:55

Niestety nie zdołałem dotrzeć na pogrzeb. Pamiętam, że po raz pierwszy spotkałem go kiedy ze znajomymi (jeszcze jako gimnazjalne dzieciaki) udaliśmy się do Agresora. Pożyczył i wytłumaczył nam jakąś grę, jak zawsze robił wrażenie bardzo pozytywnego i sympatycznego człowieka. Kotłom, a potem Agresorowi zawdzięczam sporo fajnych wieczorów. Mam nadzieję, że jest już w lepszym miejscu, a to co zrobił - nie rozsypie się.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólnie o grach planszowych”