Castles&Dragons: Gra Planszowa

Castles&Dragons: Gra Planszowa

Postby ZamkiSmoki » Thursday, 3 August 2017, 19:59

Witam fanów gier planszowych i zapraszam do zapoznania się z nowo wchodzącą na rynek grą strategiczną “Castles & Dragons - Board Game”. Gra dla 2-4 graczy w wieku 12+. Kampania na Kickstarterze startuje 1 września 2017.

Celem gry jest zdobycie wystarczających wpływów pozwalających na założenie własnego państwa. Będzie można to osiągnąć poprzez ekonomiczny rozwój bądź podbój, a najpewniej jedno i drugie.
Image

W trakcie rozgrywki Gracze będą mieli do czynienia z dynamicznie zmieniającymi się cenami na rynku, wpływającymi zarówno na możliwości rozbudowy terenów jak i utrzymanie efektywnej armii.
ImageImage
Image

Oprócz rozwoju ekonomicznego oraz poprzez podbój Gracze mają możliwość zawierania sojuszy i układów na dowolnych warunkach, a także mogą wykorzystywać przeciwko sobie szpiegów.
Image

W pudełku znajdziecie kolorową mapę świata, karty postaci, tabele i masę żetonów i modeli przedstawiających zasoby, budynki i jednostki wojskowe i wiele innych. Instrukcja będzie dostępna w trzech językach: angielskim, polskim oraz włoskim.
Image

Zapraszam na facebooka https://www.facebook.com/castlesandragons/ i do zadawania pytań na które chętnie odpowiem.
ZamkiSmoki
Enfant de troupe
 
Posts: 1
Joined: Monday, 31 July 2017, 20:48

Return to Ogólnie o grach planszowych

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests