Druk 3D

KornikDrukarz
Enfant de troupe
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2022, 15:54
Been thanked: 1 time

Druk 3D

Post autor: KornikDrukarz »

Cześć,

Dawno dawno temu bawiłem się trochę figurkami (pewnie będzie już z 20 lat) ale to minęło. Zostało jednak zamiłowanie do produkowania rzeczy. No i z tego powodu w domu pojawiły się dwie drukarki 3d, jednak klasyczna FDM druga SLA. Tylko czego drukować nie ma. Pomyślałem więc, że zagadam tutaj a może znajdzie się ktoś kto takiego druku właśnie by potrzebował. Pamiętam jak sam szukałem kogoś kto mi coś by wydrukował a jakość tych druków była tak zła, że skończyło się na tym, że sam drukarkę sobie kupiłem (dawno dawno temu, jak pomyślę jaką jakość dawała to aż chce się płakać ale i tak było lepiej niż w "profesjonalnych" drukarniach istniejących na ówczesnym rynku). Do tego po cichu liczę że, może jakby się to dobrze rozkręciło to i drukarki by mi się zwróciły pewnego dnia ;). Ponieważ FDM właśnie czeka na wymianę płyty głównej na lepszą to wrzucam tylko zdjęcia z SLA.

Zdjęcia starałem się zrobić tak żebyście mogli zobaczyć na nich jak najwięcej. Pod światło i tryb makro w telefonie. Nie posiadam na chwilę obecną czegoś co dałoby większe powiększenie. Gołym okiem bez ustawienia obiektu pod światło trzeba się bardzo natrudzić żeby zobaczyć warstwę ale jakby wypłakać oczy to się coś da. Oceńcie sami.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Modele i figurki”