[Sklep internetowy] Moi drodzy, absolutny hit :)

Forum grupy Los Diablos Polacos
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

[Sklep internetowy] Moi drodzy, absolutny hit :)

Post autor: Comandante »

Niniejszym oglaszam, ze mozecie juz zamawiac gry za posrednictwem naszego nowego sklepu internetowego. Wiem, wiem, nie ma roznych bajerow - ale za to najnizsze w calym kraju ceny strategicznych gier historycznych. Mozna zamawiac gry GMT, OSG, MMP, Histogame i juz zupelnie niedlugo Valley Games.

Zapraszam do czestych odwiedzin, bo na pewno pojawiac sie beda rozne promocje!
Ostatnio zmieniony wtorek, 10 czerwca 2008, 13:00 przez Comandante, łącznie zmieniany 2 razy.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Moje gratulacje Jarku! Nie było Cię widać ostatnio i myśleliśmy, że gdzieś na dobre wsiąkłeś, ale widzę, że nie próżnujesz :)
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Strategos
Censor
Posty: 8264
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 17:53
Lokalizacja: Łódź

Re: Moi drodzy, absolutny hit :)

Post autor: Strategos »

Comediante pisze: Wiem, wiem, nie ma roznych bajerow - ale za to najnizsze w calym kraju ceny strategicznych gier historycznych. Mozna zamawiac gry GMT, OSG, MMP, Histogame i juz zupelnie niedlugo Valley Games.
Wielkim Hitem mogą być reprinty Valley Games jesli dobrze kojarzę ,że ta firma wydaje nową edycje Hannibala Rome vs Carthage. :) .
"Bądź szybki jak wicher, spokojny jak las, napastliwy i żarłoczny jak ogień, niewzruszony jak góra, nieprzenikniony jak ciemność, nagły jak piorun"

Sun Tzu
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Jak wiedza wtajemniczeni, sam niechcacy pociagnalem ten sznurek ;) Widze tez, ze nagle pojawilo sie zainteresowanie ta gra u "innych dostawcow" :)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja bym tylko gwoli porządku proponował przemianować nazwę tego wątku na "Sklep Diablosów" albo jakoś tak, żeby po tytule wątku od razu było widać, jak nie teraz to przynajmniej jak pierwszy szał promocji minie :wink:

Zainteresowanie wśród "innych dostawców" rzeczywiście jest, ostatnio nawet u nas sporo linków się pojawiało. Przeszkadzać nikomu nie przeszkadzam.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Do 21go listopada, do godziny 14:00, zbieramy zamówienia na gry GMT, MMP i OSG. Tego dnia zamawiamy gry u wydawców i nie więcej niż po czterech tygodniach mamy je u siebie! Nie czekaj! Zamów grę już dziś! Bo 21szy juz jutro!

V.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Strona sklepu juz dziala. Przepraszam i zapraszam.

Gwoli wyjasnienia: Los Diablos Polacos to nic innego jak grupa pasjonatow. Sami jestesmy zapalonymi graczami i chcemy innym graczom przyblizac nasza pasje i umozliwiac sieganie po najlepsze swiatowe tytuly. Jestesmy tez calkowicie otwarci w naszej komunikacji, stad jesli macie uwagi czy sugestie, ktore moga nam pomoc - chetnie ich wysluchamy.

My sami jestesmy pelni roznych pomyslow, ktore pomoga naszemu hobby sie rozwijac. Nie wszystkie z nich sa mozliwe do zrealizowania w tej chwili, niektore okazaly sie niewypalem juz wczesniej (na przyklad proba zebrania zamowien na gre przed jej wydaniem).

Tak, to prawda, wybralismy sie w podroz do Indii, wierzac, ze znajdziemy lad plynac na zachod ale tak jak kazdy z nas popelnia w zyciu bledy, zbierajac w ten sposob nieocenione doswiadczenie, tak i my poszukujemy wlasciwej drogi do naszego celu. A tym ostatecznym celem, niewyraznie majaczacym w oddali - i do ktorego trudno jest nam sie czasami przyznac przed samymi sobą - jest wydawanie gier polskich i po polsku.

Uruchomienie sklepu jest tylko narzedziem, dzieki ktoremu - mam nadzieje - uda sie zebrac srodki na realizacje naszej pasji.

Dziekuje za uwage!

Kapitan aka Komendant ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Lord Voldemort
Pułkownik
Posty: 1325
Rejestracja: poniedziałek, 24 kwietnia 2006, 15:26
Lokalizacja: Opole
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Post autor: Lord Voldemort »

Do 7 grudnia zbieramy zamówienia na gry oferowane przez wydawnictwo Histogame (tj. King of Siam, Fryderyk, Napoleon`s Triumph)
oraz na takie gry jak Perikles, Struggle of Empires i The End of the Triumvirate.

Prosimy sie pospieszyc, jesli chcecie sie cieszyc nowymi grami jeszcze przed Gwiazdka :!:

V.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Otworzylismy dzial - Express Service - w którym zamieszczamy oferte gier dostepnych u nas "od reki"! Obecnie dostepne mamy cztery gry: Hannibal: Rome vs Carthage, Twilight Struggle i A Victory Lost (dwie kopie)!

Express Service
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Szanowne Koleżeństwo! Mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość! Wargamer znowu obnizyl ceny i ma już takie jak my! Przy robieniu zakupów pamietajcie dzieki komu gry strategiczne w Polsce są dziś znacznie tansze niz jeszcze pol roku temu :)

Juz za chwile spodziewajcie sie z naszej strony kolejnego interesujacego ruchu!

pozdrawiam!

Comandante
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Szacunek dla Diablosów!!!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Czegoś mi brakowało na forum po tych awariach i właśnie się zastanawiałem czego ;)

Gratulacje, że trzymacie tak niskie ceny! :wink:
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Moi mili, w tym - jakże uroczystym dniu - przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego :twisted:

Obrazek
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

super banner
Awatar użytkownika
wujaw
Général de Brigade
Posty: 2075
Rejestracja: sobota, 11 marca 2006, 11:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post autor: wujaw »

Do kiedy zamówienia na GMT?
Przyjemne ceny się porobiły tu i ówdzie. :)
Zablokowany

Wróć do „Los Diablos Polacos”