Dyskusje (około) wydawnicze

Postby Raleen » Friday, 12 June 2009, 13:33

Tu masz coś do DWS:
http://www.strategie.net.pl/viewtopic.p ... c&start=45

Ale niestety, slowika sprawy osobiste w pewnym momencie trochę pochłonęły, mnie też inne. Pewnie wrócimy jak kiedyś czas pozwoli albo pociągnę dalej z kim innym.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Raleen » Thursday, 25 June 2009, 15:31

Wasza aktywność Panowie odniosła ten skutek, że póki co siadłem wczoraj i dziś i zrobiłem małe porządki w dziale oraz przejrzałem wszystko o czym dyskutowaliśmy, tak żeby, jak to kiedyś mawiali, trochę to ochędożyć, z korzyścią dla wszystkich (mam nadzieję). Przyznam się, że od dłuższego czasu nie mogłem się do tego zmobilizować.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby pawel11 » Monday, 27 July 2009, 09:13

Witam.
Po tak wyczerpującej informacji autora na temat przyczyn braku ,,Ostrołęki" pozostaje mi tylko potwierdzić chęć nabycia gry.
Pozdrawiam szanownych kolegów.
pawel11
Appointé

Postby Jarek » Saturday, 19 February 2011, 21:06

Bellona zapowiada HB-ka
OSTROŁĘKA 1831 - Michał Leszczyński.

Image

TERMIN WYDANIA: 22.03.2011

Może osłodzi czas oczekiwania na grę :)
Jarek
Général de Division Commandant de place

Postby Raleen » Sunday, 20 February 2011, 08:40

Też właśnie wczoraj się dowiedziałem :) . Ciekawe co to będzie, póki co niedługo zabieram się za "Kawalerię Królestwa Polskiego" Strzeżka.

Raleen
Colonel Général

Previous

Return to Archiwum