Blood & Plunder

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Blood & Plunder

Post autor: de Morney »

Szkoda, chociaż szanuję decyzję.

Zadania jakie wrzucali był bardzo, bardzo fajne. Siedzę i staram się spisać wszystkie propozycje czytelnicze użytkowników z grupy to jak skończę, to wrzucę to też na forum. Może komuś się taka lista przyda (w życiu nigdy nie ma za dużo książek do czytania! Jest tylko za mało czasu :-( ).

Osobiście uważam, że dobrze FG zrobiło, że wyszli z inicjatywą zestawu startowego. To zawsze jest dobry "entry level" dla nowych graczy. :-)
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Blood & Plunder

Post autor: ink »

Zestaw startowy to super sprawa. Tez zaluje ze nie kupilem edycji specjalnej ksiazki bo jest naprawde elegancko wydana (mam pierwsza edycje).
Moze kupie pudelko startowe jak juz bedzie w normalnej sprzedazy. Ostatnio mam duzy problem ze wspieraniem kickstarterow i czekaniem rok albo dluzej na modele. Jedynie zrobilbym to gdybym dostal cos niesamowitego co nie bedzie dostepne w normalnej sprzedazy.
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Blood & Plunder

Post autor: de Morney »

ink pisze: piątek, 6 listopada 2020, 00:11 Zestaw startowy to super sprawa. Tez zaluje ze nie kupilem edycji specjalnej ksiazki bo jest naprawde elegancko wydana (mam pierwsza edycje)
Moze kupie pudelko startowe jak juz bedzie w normalnej sprzedazy. Ostatnio mam duzy problem ze wspieraniem kickstarterow i czekaniem rok albo dluzej na modele. Jedynie zrobilbym to gdybym dostal cos niesamowitego co nie bedzie dostepne w normalnej sprzedazy.
Cóż, tak ma się sprawa z kończącym się aktualnie Darkest Dungeon Board Game. Piękny kawał planszówki!

Nie wiem jak będzie z aktualnym deluxem ale tę czerwoną jeszcze miejscami idzie dorwać. Być może uda się to jeszcze jakoś dostać jak już rozpocznie się wysyłka. Ta czerwona edycja jest piękna i jest u mnie w TOP1 jeśli idzie o prezenty na gwiazdkę ;-)

Co do startera to choćby przez te dwa statki, dwie talie kart (IMHO przyspieszają grę i tak - przerzuciłam się ze zwykłych na firelockowe, chociaż początkowo starałam się oszczędnie wchodzić w grę) i książkę zasad. Jednak przerzucenie się na plastik w ogólnym rozrachunku wyjdzie nam, jako konsumentom, na plus. Przykładowo, w boxie kawalerii ma być od 6 do 8 modeli, jeszcze jest to "in development", box kosztuje 25$ czyli około 100 zł, później pewnie w normalnej sprzedaży to będzie około 120-140 zł. Aby obecnie mieć 8 kawalerzystów trzeba wyrzucić z siebie około 260 zł :-(
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Blood & Plunder

Post autor: ink »

Za duzo projektow za malo czasu na granie ;(
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - do końca XIX w.”