(Bardzo) Dziki Zachód w 20 mm (głównie w Szczecinie)

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: (Bardzo) Dziki Zachód w 20 mm (głównie w Szczecinie)

Post autor: Umpapa »

Szary pisze:Kupiłem trochę Dzikiego Zachodu od Newline Designs-ich bardzo fajnych rewolwerowców, spieszoną kawalerię (plus generał Custer), luźne konie wraz z Natalczykiem (cywil jak malowanie) i Siuksów z karabinami.
Też niedawno skusiłem się na tych nowych kowbojów z Newline (a przy okazji również na spieszonych US kawalerzystów oraz Boerów - niestety Indian sobie odpuściłem). Zgadzam się, rzeczywiście bardzo fajne.
Szary pisze:Jako zasad zamierzam używać stareńkiej, darmowej wersji ,,Rules With No Name" oraz różnych scenariuszy, raczej krojonych na miarę rozgrywki, bo w wargamingu zawsze pociągały mnie takie właśnie wieloosobowe scenariusze jak niekiedy z Wargames Ilustrated, a nie wychodzenie z przeciwnych rogów i i ścieranie na środku. Od tego mam poważne gry, z żetonami. ;)
O to to.

Great minds think alike. ;)
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Awatar użytkownika
Warchoł
Strażnik wielki koronny
Posty: 2024
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2009, 20:24
Lokalizacja: Kattowitz/ Домброва-Гурнича

Re: (Bardzo) Dziki Zachód w 20 mm (głównie w Szczecinie)

Post autor: Warchoł »

Szary pisze:Jak ich skończę (na dniach) to tak. Nie jest to jednak wielki ajwaj - kolejne pozy Marsa, na razie pokryte podkładem i częścią podstawowych barw.
To trzymam kciuki i czekam na zdjęcia :) .
Prawem i Lewem: sarmacki skirmish: http://www.sarmackiskirmish.blogspot.com

PiL: Koroniarze, Boćwiny, Lipkowie, Węgrzy, Szeklerzy, Wołosi, Mołdawianie, Pludracy, Kozacy, Serbowie, Chorwaci
BGK/CoC: Rumuni
BW-N: Księstwo Warszawskie
Szary
Sous-lieutenant
Posty: 363
Rejestracja: środa, 26 lutego 2014, 20:16
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 19 times
Been thanked: 12 times

Re: (Bardzo) Dziki Zachód w 20 mm (głównie w Szczecinie)

Post autor: Szary »

Oto moje WIP nad meksykańskimi domami z suszonej cegły. Wciąż nie pomalowane, nie wykończone i bez mebli. Od biedy będą robić też za świat arabski, nie takie rzeczy w kinie i tak przechodzą ;) Docelowo jeszcze jeden mam do zrobienia, bo już część rzeczy na niego wyciąłem, a potem zabieram się najpewniej za pierwszą z chłopskich chat do Prawem i Lewem. Mam nadzieję, że posiadane cztery budynki i trochę luźnych przeszkadzajek, które planuję zrobić w wolnym czasie, wystarczy już do niewielkich gier na małym blacie. Figurki na zdjęciach też w gruncie rzeczy WIP.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - do końca XIX w.”