Napoleonic Battleboard

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Awatar użytkownika
maly_kapral
Capitaine
Posty: 830
Rejestracja: czwartek, 1 marca 2007, 14:22
Lokalizacja: Kościan pod Poznaniem

Re: Napoleonic Battleboard

Post autor: maly_kapral »

Widzę że sobie poradziłeś. Bardzo dobrze, bo przerażało mnie przeglądanie sterty płyt, na których mam ponagrywane moje pierdoły :)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2515 times
Kontakt:

Re: Napoleonic Battleboard

Post autor: Raleen »

Dzięki pomocy AWu sobie poradziłem. Plus dla niego :)

Mam nadzieję, że ulokowanie tych zasad i innych materiałów na Portalu rozwiąże przynajmniej problem z punktu widzenia osób, które co jakiś czas się tu dobijają o to, żeby im je podesłać. Może kogoś temat bardziej zainteresuje - swego czasu system budził zainteresowanie jak można wyczytać choćby w tym wątku. W sumie jak teraz rzuciłem okiem na te materiały, całkiem całkiem to wygląda. Oczywiście nie wgłębiam się w zawartość merytoryczną, bo na to nie mam w tej chwili umiejętności ani czasu.

Przy okazji proszę jeszcze o weryfikację czy to jest wszystko co powinno być. I jak komuś się coś zgubiło, zwłaszcza z tych dodatkowych rzeczy, to jest do ściągnięcia. W pełnej wersji zasad jest spis dodatków i są wymienione te 4, co zamieściłem, więc wygląda na to, że to wszystkie.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - do końca XIX w.”