A Victory Lost (MMP)

Planszowe gry historyczne (wojenne, strategiczne, ekonomiczne, symulacje konfliktów) dotyczące II wojny światowej.
Czesław
Caporal-Fourrier
Posty: 80
Rejestracja: piątek, 24 kwietnia 2020, 16:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 34 times
Been thanked: 27 times

Re: A Victory Lost (MMP)

Post autor: Czesław »

stary gracz pisze: poniedziałek, 18 grudnia 2023, 20:36 Obrazek

Witam.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia mam dla Was prezent w postaci instrukcji w języku polskim do A Victory Lost.
Każdy kto się zgłosi do mnie na PW otrzyma ją na własny użytek.

Oczywiście instrukcja będzie dostępna na Portalu po uzyskaniu zgody od MMP na upublicznienie. Do tego czasu będę pewnie przy niej jeszcze dłubał i robił drobne poprawki, co sprawi, że będzie jeszcze lepsza. Gdy będzie do pobrania to zróbcie to, bo może będzie bardziej aktualna.
W razie błędów dajcie znać - poprawię je.

No dobra, czas zmykać do Afryki.
A można liczyć na pójście za ciosem i przetłumaczenie jeszcze A Victory Denied? Oczywiście po stosownych zgodach z MMP.
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: A Victory Lost (MMP)

Post autor: stary gracz »

Czesław pisze: czwartek, 4 stycznia 2024, 10:13 A można liczyć na pójście za ciosem i przetłumaczenie jeszcze A Victory Denied? Oczywiście po stosownych zgodach z MMP.
Ogólnie kieruję się zasadą, że tłumaczę instrukcje do gier, które mam i nadchodzi czas na zagranie w dany tytuł.
W tym przypadku mam tą grę na półce wstydu i czeka na zagranie.
Awatar użytkownika
stary gracz
Adjudant-Major
Posty: 325
Rejestracja: środa, 18 lutego 2015, 10:00
Has thanked: 128 times
Been thanked: 93 times

Re: A Victory Lost (MMP)

Post autor: stary gracz »

A Victory Lost – instrukcja (PL) do ściągnięcia na Portalu Strategie:

http://portal.strategie.net.pl/index.ph ... Itemid=217
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: A Victory Lost (MMP)

Post autor: Raleen »

Dziś rano jeszcze ostatnie zmiany czysto techniczne, pojawiła się nowsza, większa wersja pliku w miejsce dotychczasowej. Sama zawartość nie zmieniła się, więc jeśli ktoś przypadkiem sobie wydrukował w ciągu ostatniej doby, nie ma potrzeby drukować jeszcze raz. Natomiast jeśli chodzi o ściąganie, polecam ściągnąć jeszcze raz. Ta wersja jest już ostateczna.

Dziękuję staremu graczowi za zaangażowanie i cieszę się, że tłumaczenie tej bardzo dobrej gry oficjalnie (za zgodą wydawnictwa Multi-Man Publishing) mogło znaleźć się na naszym portalu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
ODPOWIEDZ

Wróć do „II wojna światowa”