Call of War

Oczywiście najbardziej lubimy strategie i gry historyczne.
Awatar użytkownika
nexus6
Lieutenant
Posty: 586
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 14:52
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 1 time

Call of War

Post autor: nexus6 »

Natrafiłem na coś takiego i sobie od paru dni w to gram. Gra przeglądarkowa - gracze kontrolują swoje państwa, produkują, walczą, zawieraja sojusze - wszystko w czasie rzeczywistym z jakąś tam kompresją czasową (przejazd jednostki zmechanizowanej z miasta do miasta zajmuje pare godzin czasu) Gra ktoś w to? Jakie wrażenia? Na minus - goście, którzy szastają forsą mają zdecydowanie łatwiej, ale to tak w każdej tego typu grze.

https://drive.google.com/open?id=16Jc36 ... m0E6sPxa2b
Fidel-F2
Caporal
Posty: 50
Rejestracja: piątek, 22 czerwca 2018, 01:23

Re: Call of War

Post autor: Fidel-F2 »

Grałem, zmęczyło po paru dniach.
Jesteśmy z Alp alpakami
I kopyta mamy
Nie dorówna nam nikt
Awatar użytkownika
Philip79
Sous-lieutenant
Posty: 448
Rejestracja: niedziela, 16 sierpnia 2015, 18:34
Lokalizacja: Radom
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Call of War

Post autor: Philip79 »

To chyba miał by być taki odpowiednik Hearts of Iron ale w wersji online. Trochę ruszyłem tą grę, nie powiem żeby była jakaś totalna lipa gdyż i tak jest darmowa. poza tym właściwie ma wszystkie najwazniejsze funkcje, jak rozwój, produkcja, badania itd itd. Ale mnie czegoś w niej zabrakło i raczej wole HoI IV lub jeszcze lepiej III.

"kłótnia z idiotą, jest jak gra z gołębiem w szachy. Nieważne jak dobrze grasz, gołąb i tak poprzewraca pionki, a na koniec nasra na szachownicę"

Szukasz porządnej strategii?
Więc zanim wywalisz pieniądze w błoto, zobacz Gry Strategiczne, które polecam:

https://www.facebook.com/Gryzalecane/no ... e_internal
Awatar użytkownika
nexus6
Lieutenant
Posty: 586
Rejestracja: niedziela, 27 lipca 2014, 14:52
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 1 time

Re: Call of War

Post autor: nexus6 »

Problemem w tej grze są gracze, którzy, albo szybko opuszczają grę, albo poświęcają jej zbyt mało czasu. Na kilka rozegranych gier, trafiły mi się może z 3 ciekawe okresy rozgrywek z żywym przeciwnikiem, które trzymały mnie w napięciu, ale reszta to szkoda słów - granie przeciw komputerowym botom, albo gorzej, opuszczonym przez graczy państwom (które jeszcze komputer nie przejął).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry komputerowe”