Videorecenzja BW: Togo na kanale Berdysza

Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Videorecenzja BW: Togo na kanale Berdysza

Post autor: Torgill »

Zapraszam do obejrzenia rewelacyjnej recenzji Bogowie wojny: Togo, w wykonaniu Berdysza. Zresztą to nie tylko recenzja, ale omówienie najważniejszych zasad - najlepszy sposób, żeby zobaczyć jak się gra w BW: Togo.
Oczywiście polecam serdecznie jego kanał do subskrypcji, bo ma dużo bardzo fajnych rzeczy, dotyczących wargamingu.

https://youtu.be/uEQSmqAF0r0
Awatar użytkownika
Silver
Général de Division
Posty: 3535
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:33
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 104 times

Re: Videorecenzja BW: Togo na kanale Berdysza

Post autor: Silver »

Z prezentacji video zorientowałem się co mi się nie podoba.
Nie ma jeszcze trybu kampanii czyli szeregu bitew pomiędzy którymi wydaje się jakieś strategiczne decyzje oraz naprawia (lub psuje ;)) okręty.
Nie będzie chyba można rozegrać większych starć jak wymarzona Cuszima.
Uszkodzenia wież artylerii głównej czy średniej nie mogą się chyba zdarzyć wcześniej niż dojdzie do tego z powodu odpowiedniego zmniejszenia wytrzymałości okrętu – no chyba że coś jest w krytycznych uszkodzeniach powiedziane o tym.
Nie wiem też w jaki sposób jest uwzględnione zniszczenie wieży przedniej lub tylnej głównego kalibru.
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: Videorecenzja BW: Togo na kanale Berdysza

Post autor: Torgill »

Nie ma jeszcze trybu kampanii czyli szeregu bitew pomiędzy którymi wydaje się jakieś strategiczne decyzje oraz naprawia (lub psuje ;)) okręty.
Nie będzie chyba można rozegrać większych starć jak wymarzona Cuszima.
Nie od razu Rzym zbudowano :)
Ten podręcznik jest I modułem - podstawą do gry. Będzie ona obudowana dodatkami, które wprowadzą różne rzeczy. M.in. dowodzenie całymi eskadrami itd. Każdy będzie mógł sobie wybrać, których modułów chce używać, a których nie. Nie każdy będzie chciał bardziej rozbudowanej gry, m.in. stąd modułowość. Więc rozegranie Cuszimy będzie jak najbardziej możliwe i sam mam zamiar to zrobić (oczywiście z dużą ekipą).
Uszkodzenia wież artylerii głównej czy średniej nie mogą się chyba zdarzyć wcześniej niż dojdzie do tego z powodu odpowiedniego zmniejszenia wytrzymałości okrętu – no chyba że coś jest w krytycznych uszkodzeniach powiedziane o tym.
Nie wiem też w jaki sposób jest uwzględnione zniszczenie wieży przedniej lub tylnej głównego kalibru.
Mogą się wcześniej zdarzyć. Jednym z trafień krytycznych jest zniszczenie uzbrojenia - głównego, średniego lub lekkiego. Także jest to jak najbardziej możliwe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bogowie wojny: Togo”