Wieści, wieści

Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Wieści, wieści

Post autor: Torgill »

W tym temacie publikowane będą informacje dotyczące BW: Togo.
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: Wieści, wieści

Post autor: Torgill »

Wczoraj zaprezentowaliśmy zwiastun Bogowie wojny: Togo, a dzisiaj zapraszamy do lektury artykułu, w którym opisujemy mechanikę gry oraz informacje kim i kiedy będzie można zagrać.
http://www.gmboardgames.com/blog/bogowie-wojny-togo2/
Awatar użytkownika
Hiena
Sous-lieutenant
Posty: 471
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2016, 00:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 109 times
Been thanked: 78 times

Re: Wieści, wieści

Post autor: Hiena »

Tak jak nie interesuje mnie Wojna Secesyjna a z okrętów intersują mnie tylko okręty kosmiczne tak po przeczytaniu artykułu macie moją uwagę :D system planowania o ruch do przodu brzmi bardzo ciekawie.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: Wieści, wieści

Post autor: Biały Vilk »

Jakie są ramy czasowe waszej gry? Da się to ustalić na sztywno, np. 1860 - 1910? Chcę sobie wyrobić pojęcie, jakich modeli mogę się spodziewać i jakie konflikty przybliżyć na stole... I czy taka egzotyka, jak Wojna o Pacyfik (1879 - 84), też ma szansę się pojawić w postaci modeli?
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Torgill
General of the Army
Posty: 6209
Rejestracja: poniedziałek, 14 czerwca 2010, 00:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 917 times
Been thanked: 435 times
Kontakt:

Re: Wieści, wieści

Post autor: Torgill »

Biały Vilk pisze: środa, 5 października 2022, 12:25 Jakie są ramy czasowe waszej gry? Da się to ustalić na sztywno, np. 1860 - 1910? Chcę sobie wyrobić pojęcie, jakich modeli mogę się spodziewać i jakie konflikty przybliżyć na stole... I czy taka egzotyka, jak Wojna o Pacyfik (1879 - 84), też ma szansę się pojawić w postaci modeli?
Teoretycznie jakieś 1200 p.n.e. - 2022 n.e. ;)

Na razie rozwijamy tzw. VI epokę (według podziału z podręcznika), czyli 1890-1905.

Za jakiś czas będzie też IV epoka czyli lata 60-te XIX wieku i pierwsze okręty pancerne.

Na razie nie ma dalszych planów, bo to jeszcze za daleko - najpierw trzeba rozwinać te dwa okresy. Potem będziemy decydować co robić dalej, opcji jest dużo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bogowie wojny: Togo”