III Gladius (8-9 czerwiec 2019)

Konwent gier bitewnych odbywający się w Warszawie w klubie "Agresor"

III Gladius (8-9 czerwiec 2019)

Postby Raleen » Sunday, 2 December 2018, 20:47

Do imprezy jeszcze daleko, ale chciałem podać wstępnie termin III edycji Gladiusa - 8-9 czerwiec 2019.

W grudniu, mam nadzieję, że najdalej do Świąt, uda się potwierdzić.

Miejsce to samo co zawsze, czyli klub AGRESOR na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Gramy w gry bitewne (figurkowe) zarówno historyczne, jak i fantasy oraz sci-fi.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Re: III Gladius (8-9 czerwiec 2019)

Postby Raleen » Friday, 14 December 2018, 20:09

Mamy zgodę władz Wydziału, zatem już oficjalnie mogę potwierdzić, że III edycja Gladiusa odbędzie się 8-9 czerwca 2019.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Re: III Gladius (8-9 czerwiec 2019)

Postby twhistoria » Saturday, 5 January 2019, 14:34

Czy można w ramach Gladiusa zorganizować turniej, np. Flames of War?
Zapraszam do zapoznania się z moim blogiem http://twhistoria.blogspot.com
twhistoria
Adjudant-Major

Return to Konwent GLADIUS