Okładka do Normandii

Awatar użytkownika
Grohmann
Starosta
Posty: 898
Rejestracja: środa, 4 stycznia 2006, 22:39
Lokalizacja: Szczecin
Been thanked: 2 times

Okładka do Normandii

Post autor: Grohmann »

Może i trochę nie na miejscu ale nie wiedziałem gdzie umieścić.

Pytanie w zasadzie to wszystkich znawców maszyn z 2WS.

Na TiS ukazała sie okładka do Normandii. I zaciekawiła mnie jedna rzecz, czy były już takie modele shermanów pozwalające na uniesienie lufy w pionie tak jak to jest pokazane na okładce ?
Bergman
Caporal-Fourrier
Posty: 79
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 16:56
Lokalizacja: Żory

Post autor: Bergman »

Tak na pierwszy rzut oka:
fakt że wieżdza na skarpę plus fakt że ma chyba maksymalne wychylenie w pionie powoduje, że wyglada, jakby wypatrywał Luftwaffe.

Moim zdaniem to tylko kiks rysownika. ( no dobra mozna dorobić ideologię: jak był niżej to strzelał do celów na tej skarpie, więc lufe podniósł, teraz wjeżdża ale lufy jeszcze nie opuscił :wink: )

Mnie bardziej rozśmieszył ten desant w tle prosto do wody, bo balonów zaporowych to naprawdę nie przypomina. (choć pewnie to miały być balony - może w wiekszej rozdzielczości się nasze widzenie zmieni)

W sumie: Widziałem fotografie z dnia D własnie o takiej kompozycji, tzn wojak na planie pierszym, w tle kolumna wojska, sprzet i plaża ( chociazby na okładce serii KAW II Wojna światowa) i rysownik się tym imho inspirował. To i tak lepiej niż plastikowo - modelarska okładka z B-35. ale średnio misię podoba.

PS. Tu ta dyskusja średnio pasuje, więc przenieś plis generalicjo to do jakiejś ogólnej dyskusji o grach z II wojny.

[Wedle życzenia :).
Przenosze do działu o strukturach i uzbrojeniu :) - Grenadyer]
Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Podajcie prosze jakis link bo za .... nie moge znalesc tej okladki....
urodzony 13. grudnia 1981....
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Awatar użytkownika
slowik
Generaloberst
Posty: 4838
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 15:00
Lokalizacja: Wien
Been thanked: 5 times

Post autor: slowik »

Dziekuje. No powiem ze mi sie nie za bardzo podoba. Ja ogolnie mam troche inne zdanie jak wiekszosc na temat okladek. Mi sie bardziej podobaja takie mniej "z zycia wziete" :) tzn. po prostu inny design.

Ten kat podniesienia tego Shermana to chyba doprawdy przesada a i te brytyjski zolnierz jakos tak nie wiadomo co :)
urodzony 13. grudnia 1981....
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43394
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3966 times
Been thanked: 2526 times
Kontakt:

Post autor: Raleen »

Ja nic nie mówię przez szacunek dla Tomka, bo to do jego gry. Powiem tylko, że jedyne co mi się podoba na okładce to tło z tymi okrętami.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

Raleen pisze:Ja nic nie mówię przez szacunek dla Tomka, bo to do jego gry. Powiem tylko, że jedyne co mi się podoba na okładce to tło z tymi okrętami.
Rysiu, dzięki, ale co tam dużo mówić. Okładka jest spartolona. Napewno zawartość będzie wprost proporcjonalna do okładki :wink: . Tylko czeka mnie forsowanie kilku pomysłów. Jak zostaną przyjętę to napewno będzie ok.
Misza
Pocztowy
Posty: 83
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:18
Lokalizacja: tajne

Post autor: Misza »

Jak dla mnie to za mało akcjii. A gdzie wybuchy,martwi niemcy?? Shermana nawet nie komentuje :evil:
Panzerfan

Post autor: Panzerfan »

No czego Ty sie czepiasz. Okładka jest SUPER :!: :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”