BW-N: WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MALOWANIA FIGUREK

BW-N: WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MALOWANIA FIGUREK

Postby Torgill » Sunday, 21 May 2017, 12:39

Z uwagi na wielkie bogactwo mundurowe epoki napoleońskiej początkujący (i nie tylko) gracze mogą czuć się zniechęceni do malowania figurek oraz prezentowania ich na grupie dyskusyjnej bogów wojny, czy Forum Strategie.
Z uwagi na to absolutnie wystarczy, jeśli Wasze wojska będą pomalowane według wzorów na pudełkach (Italeri, Zvezda, HaT czy jakiejkolwiek innej firmy) oraz przede wszystkim na stronie instruktażowej malowania na blogu BW-N: https://bogowiewojny.wordpress.com/wojska-przeciwnikow/
NIE JEST WYMAGANE COKOLWIEK WIĘCEJ.
Jeśli ktoś będzie chciał bardziej zagłębiać się w temat malowania figurek i jego historyczności, to zachęcamy do dalszych poszukiwań i szukania osób, które będą chętne w tym pomóc.
Podkreślamy, że GM Boardgames NIE wymaga od żadnego z graczy nic ponad malowanie "pudełkowe", tudzież według podlinkowanej instrukcji.
Chcielibyśmy, aby BW-N było przede wszystkim dobrą zabawą w klimacie epoki i okazją do wspólnych spotkań nad stołem pełnym napoleońskich figurek. Z tego też powodu nie będziemy na naszych forach tolerować krytyki malowań. Nie każdemu dany jest talent i umiejętności, ale każdemu wolno się dobrze bawić, a negowanie czyjegoś zaangażowania w grę jest niedopuszczalne i będzie bezwzględnie przez nas tępione.
User avatar
Torgill
General
 
Posts: 5219
Joined: Monday, 14 June 2010, 00:00
Location: Wrocław

Return to Malowanie i figurki

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest