Iganie 1831 - podziękowania

Iganie 1831, Ostrołęka 16 lutego 1807 i inne gry oparte na zasadach systemu
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2490 times
Kontakt:

Iganie 1831 - podziękowania

Post autor: Raleen »

Gra ukazała się w ciągu poprzedniego miesiąca, udało się w tym czasie ogarnąć ostatnie kwestie związane z jej wydaniem. W związku z tym chciałbym podziękować osobom, które pomogły mi w stworzeniu i wydaniu gry, zwłaszcza spośród bywalców naszego forum.

W pierwszej kolejności podziękowania należą się Silverowi, który najbardziej się napracował przy tej grze, zarówno przy żetonach, mapkach w instrukcji, jak i innych rzeczach, a także Niedziakowi, który zrobił kolorową wersję planszy i poprawił ją graficznie oraz pomógł mi na koniec przy składzie całości. Jeśli chodzi o stworzenie i testowanie gry najwięcej pomógł mi Kristo. Widać to choćby gdy przejrzy się relacje z rozgrywek, których większość to moje rozgrywki z nim właśnie. Bardzo istotny wkład, zwłaszcza na początku, wniósł Cadrach, z którym tak naprawdę tworzyłem tą grę na jednym z naszych spotkań w Katowicach na początku zeszłego roku. Poza nimi dwoma testowali także grę Dbj, Petru Rares, Konrad Pawłowski i Mateusz Boruń, którym również dziękuję. Pozostając przy samym procesie tworzenia gry, bardzo dziękuję za ilustracje na żetony Szczepanowi Atroszko, oraz za pomoc i konsultacje przy tworzeniu ilustracji na żetony Fromholdowi. Okładkę gry zaprojektował Wizun, który pomógł mi również w sprawach związanych z drukiem i poligrafią. Za pomoc dotyczącą kwestii związanych z drukarniami chciałbym również podziękować Jimmorowi. Za korektę instrukcji dziękuję Leyasowi i ponownie Kristo. Z Leyasem konsultowałem też kwestie metodologiczne odnośnie artykułu stanowiącego wstęp historyczny. Skład robił częściowo Andrzej, a częściowo Niedziak (w zasadzie ostatecznie głównie Niedziak). Wreszcie, last but not least, chciałbym bardzo podziękować za wsparcie finansowe naszemu sponsorowi Pawłowi Zatrybowi, a także prezesowi wydawnictwa Erica, Przemysławowi Frankowskiemu i prezesowi fundacji "Pola Chwały", Robertowi Kowalskiemu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Kristo.kk
Adjoint
Posty: 704
Rejestracja: poniedziałek, 14 lipca 2008, 18:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 84 times

Re: Iganie 1831 - podziękowania

Post autor: Kristo.kk »

I ja Ci dziękuję za podziękowania. :D Polecam się na przyszłość. :)
Możliwość wzięcia udziału w pracach nad Twoją grą była bardzo przyjemnym i ciekawym zajęciem.

Życzę dużo satysfakcji i kolejnych sukcesów wydawniczych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ostrołęka 26 maja 1831”