Współczesny skirmish

Recenzje przepisów, relacje z rozgrywek (After Action Reports), zasady domowe.
Mateuszp99
Sergent
Posty: 113
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2014, 10:10
Lokalizacja: Katowice

Współczesny skirmish

Post autor: Mateuszp99 »

Poszukuję chętnych do zagrania w coś współczesnego o tematyce wojny w Afganistanie, czy na Ukrainie. System może być dowolny, chociaż ostatnio zaciekawiło mnie Spectre Operation. Dodam że jestem dostępny w Krakowie i Katowicach.
Bitewniaki: BG, Bolt Action, Spectre Miniatures, Skirmish Sangin
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: współczesny skirmish

Post autor: ink »

Spectre jest bardzo fajnym systemem. Niedlugo wydadza druga rozszezona edycje wiec warto poczekac bo w tej chwili podrecznik nie jest dostepny. Graja chlopaki we Wrocku i jesli podroz Ci nie straszna zawsze mozesz sie do nich wybrac. Trzeba tylko pamietac ze spectre to gra bardzo scenariuszowa. Granie na 300 punktow na strone jest mozliwe ale glownie gra sie rozgrywajac scenariusze.
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
Mateuszp99
Sergent
Posty: 113
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2014, 10:10
Lokalizacja: Katowice

Re: Współczesny skirmish

Post autor: Mateuszp99 »

Właśnie widziałem że w marcu wychodzi drugie wydanie zasad i planuję się w nie zaopatrzyć. A co do grania na małą ilość punktów to zupełnie mi to nie przeszkadza, bo można się skupić na tych kilku figurkach niż nad większym starciem co oczywiście też ma swój urok.
Bitewniaki: BG, Bolt Action, Spectre Miniatures, Skirmish Sangin
Awatar użytkownika
ink
Sergent-Major
Posty: 183
Rejestracja: niedziela, 21 sierpnia 2011, 13:23
Been thanked: 25 times

Re: Współczesny skirmish

Post autor: ink »

300 punktów to dalej małe punkty. Jeśli chcesz zagrać małą sekcją gromu itp to jeden operator kosztuje koło 80 pkt z całym sprzętem typu kamizelki kolimatory lasery sprzęt do włamań albo wysadzania, apteczki sprzęt komunikacyjny. Z drugiej strony milicjant z kałachem to tylko 8-12 pkt.
Gra jest mega i modele ze Spectre to chyba najlepsze modele jakie w życiu malowałem i widziałem. Pojazdy też są mega łącznie ze wszystkimi opcjami które można zrobić.
"Kto nie potrafi żyć bez honoru, niech umiera z honorem..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Systemy historyczne - od początku XX w.”