Współpraca Forum Strategie i firmy Tereny do Gier

Dział firmy Tereny do Gier

Współpraca Forum Strategie i firmy Tereny do Gier

Postby Raleen » Tuesday, 4 February 2014, 15:19

Witam wszystkich w nowym dziale na naszym forum, który będzie oficjalnym działem firmy Tereny do Gier i poświęcony będzie wszystkim jej produktom i wszelkim sprawom związanym z jej działalnością. Mamy nadzieję, że współpraca naszego forum z przedstawicielami firmy, których gorąco witamy w naszym gronie, będzie układać się pomyślnie i z korzyścią dla graczy i modelarzy. Niektórzy poznali już czym zajmują się Tereny do Gier m.in. za sprawą nagród, jakie nam niedawno sponsorowali w V edycji Konkursu Modelarskiego Forum Strategie. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie poznacie także inne obszary ich działalności. Wszystkim, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej, polecam wizytę na ich stronie firmowej:
http://terenydogier.pl/
Warto zwrócić uwagę, że poza makietami do gier firma produkuje także własne modele, a w przyszłości ma szersze plany zaistnienia na naszym rodzimym rynku wargamingowym. Dotychczas powinna być znana zwłaszcza grającym w system Ogniem i Mieczem z racji współpracy z Wargamerem przy przygotowywaniu terenów do tego systemu. Kończąc, liczę Drodzy Forumowicze na Wasze zainteresowanie tematyką działu, a ekipie Terenów do Gier życzę owocnej obecności na naszym forum.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
User avatar
Raleen
Colonel Général
 
Posts: 34364
Joined: Thursday, 22 December 2005, 15:40
Location: Warszawa

Return to Tereny do Gier

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest