[Relacja] 2x Renault FT

Forum systemu bitewnego "Wrzesień 1939".
jpl
Adjudant-Major
Posty: 336
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:31
Has thanked: 3 times
Been thanked: 39 times

[Relacja] 2x Renault FT

Post autor: jpl »

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie i od razu, na początku, bardzo dziękuję za zaproszenie na forum. To mój pierwszy post, dlatego, jeśli coś jest nie tak, proszę o wyrozumiałość. ;)

Na początek chciałbym Wam przedstawić moją wideorelację ze sklejania dwóch modeli z serii First to Fight, mianowicie czołgów Renault FT 17, w obu wersjach, jakie zostały wydane w ramach serii. Uznałem, że mimo wszystko są na tyle dobre, że przedstawię Wam je tutaj.

Link do relacji: https://www.youtube.com/watch?v=3hL8KtJuocM

Jak się spodoba, mam nadzieję co jakiś czas umieszczać tu relacje z budowy innych Ftf'ów, ewentualnie trochę bardziej skomplikowanych pojazdów pancernych, ale to już w innych działach, jeśli będziecie chcieli.

No to tyle na początek, pozdrawiam, Juliusz. ;)
Awatar użytkownika
rrober
Sous-lieutenant
Posty: 437
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 09:29
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [Relacja] 2x Renault FT

Post autor: rrober »

Gratuluję świetnie zrobionego tutoriala - czekam z niecierpliwością na następne.

PS.
Tutorial dot. "Karasia" także bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam,
rrober
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: [Relacja] 2x Renault FT

Post autor: Raleen »

Dołączam się do gratulacji. Świetny filmik.

Na pewno będziemy zainteresowani kolejnymi Twoimi materiałami, zarówno odnośnie modeli "Września 1939" jak i innych modeli - w tym drugim przypadku chyba nawet bardziej, bo modele firmy FtF ogólnie są już znane i wydaje mi się, że jest o nich sporo opinii.

Cieszę się też, że trafiłeś do nas na forum i mam nadzieję, że zadomowisz się tu na stałe :).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Jarek
Général en Chef
Posty: 4621
Rejestracja: środa, 7 lutego 2007, 10:48
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Has thanked: 9 times
Been thanked: 85 times

Re: [Relacja] 2x Renault FT

Post autor: Jarek »

I jak by cy co, trwa tu na forum konkurs malarski, jest jeszcze czas aby się dołączyć.
Zapraszamy.
jpl
Adjudant-Major
Posty: 336
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2017, 14:31
Has thanked: 3 times
Been thanked: 39 times

Re: [Relacja] 2x Renault FT

Post autor: jpl »

Dzięki za tak serdeczne przyjęcie. Bardzo cieszę się, że filmy się podobają, choć przyznam, nie są to do końca tutoriale, raczej relacje z budowy, ale jeśli ktoś dzięki nim może się czegoś nauczyć, to tym bardziej się cieszę. ;)

Następny czołg będzie też w skali 1/72, ale nie z FtF, więc myślę, że zaprezentuję go w innym dziale, tym bardziej, że tym razem będzie to już tradycyjna relacja, składająca się z kilku części.

Ale ponieważ bardzo lubię sklejać "efteefy", więc mam nadzieję, że co jakiś czas będą się tu pojawiać kolejny moje filmy. ;) Tym bardziej, że zapowiedzi nowych numerów są bardzo ciekawe, z tego, co tu wyczytałem.

Tak więc mam faktycznie nadzieję się tu zadomowić. ;)
Zablokowany

Wróć do „Wrzesień 1939”