Rozgrywki testowe (6.03.2016)

Forum systemu bitewnego "Wrzesień 1939".
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Rozgrywki testowe (6.03.2016)

Post autor: Raleen »

Gdyby ktoś chciał zagrać testowo i popróbować jak działa system "Wrzesień 1939", w najbliższą sobotę może być okazja. Granie będzie, tradycyjnie już, w pracowni STRATEG w centrum Warszawy. Szef pracowni prosił mnie by dać mu znać jak będą chętni.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
wasyl
Appointé
Posty: 49
Rejestracja: środa, 27 września 2006, 16:58
Lokalizacja: Toruń
Been thanked: 1 time

Re: Rozgrywki testowe (6.03.2016)

Post autor: wasyl »

A kiedy w końcu reszta będzie mogła zagrać z poza Warszawy i we własnym domu?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43314
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3901 times
Been thanked: 2474 times
Kontakt:

Re: Rozgrywki testowe (6.03.2016)

Post autor: Raleen »

Żebym to ja wiedział ;). Ponoć już niedługo, ale były zapowiedzi, że już na święta, potem z nich nic nie było, więc ja się nie wypowiadam - nie mój biznes.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Wrzesień 1939”