Moderacja działu

Konkursy modelarskie organizowane na forum, poświęcone określonej tematyce.

Moderacja działu

Postby Raleen » Friday, 1 February 2013, 09:48

Temat ten służy do zamieszczania przez moderatorów ogłoszeń organizacyjnych, a także do zadawania pytań i dyskusji na tematy organizacyjne dotyczące działu. Prosimy wykorzystywać ten temat do komunikacji z moderatorami w sprawach organizacyjnych, innych niż sprawy indywidualne (o tych należy pisać na PW).

Aktualnie moderatorami działu są: Warchoł, xardas12r, Przemos19 i Umpapa

Informacja o moderacji działu jest aktualizowana na bieżąco. W razie wątpliwości co do tego kto jest moderatorem działu, prosimy o skorzystanie z zakładki "Ekipa", znajdującej się u dołu strony głównej forum: memberlist.php?mode=leaders


Dział powstaje na różnego rodzaju konkursy modelarskie tematyczne, które będą organizowane na naszym forum, żeby uczestnicy nie musieli się "gnieść" w jednym wątku, a jednocześnie, żeby wydzielić osobne miejsce dla takich konkursów. Swego czasu Xardas organizował akcje "Cała Polska buduje czwóreczki" i "Budujemy pojazdy SdKfz 250/251/252/253", niedawno odbył się konkurs tematyczny organizowany przez AWu. Dział ten służył będzie na potrzeby takich właśnie inicjatyw, zakładam, że w przyszłości może być ich wiele i różnorodnych. Dobrze by było, gdyby te akcje grupowego malowania i konkursy nie kolidowały ze sobą i organizowane były bardziej zbiorowo, w tym sensie, że sądzę iż nie ma się co dzielić na wiele drobnych konkursów odbywających się równolegle, lepiej zrobić wspólnie jeden, ale taki, który będzie w stanie przyciągnąć więcej osób. Zostawiam to pod rozwagę osobom, które będą w przyszłości występowały z różnymi inicjatywami.

Moderatorem działu zostaje Xardas jako inicjator swego czasu pamiętnej akcji "Cała Polska buduje czwóreczki". Rozglądam się też za drugim moderatorem do tego działu.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
User avatar
Raleen
Colonel Général
 
Posts: 34376
Joined: Thursday, 22 December 2005, 15:40
Location: Warszawa

Return to Tematyczne konkursy modelarskie

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest