IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

"Battlegroup Kursk", "Battlegroup Normandy" i kolejne części systemu.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Biały Vilk »

Dopiero teraz mogę powiedzieć, że znajdę czas na konwent, więc wpadnę w sobotę, 25.X, do harcerzy.

Przemos, masz już umówioną bitewkę czy znajdziesz trochę czasu na nauczenie mnie tej gry? Zmontowałbym coś szkoleniowego (American Armoured Division Battlegroup) na 500 czy nawet 400 pkt., żeby sprawniej poszło.
Czeka mnie jeszcze trochę malowania, ale powinienem zdążyć.

Niestety, póki co, nie mam żadnych terenów, za to mogę oszczędzić ci targania podręczników - wziąłbym swoje.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Przemos19 »

Dostałem rano informację, że w sobotę będę musiał być na spotkaniu przedwyborczym. Rozważam w takim wypadku przyjazd w niedzielę, ale nie wiem jak Tobie i innym to pasuje?
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
Robakk
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 952
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:52
Lokalizacja: Bytom

Re: IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Robakk »

Szkoda że dopiero teraz temat wyszedł bo już się poumawiałem kilka dni przed i po tym weekendzie:( Z chęcią bym wpadł.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Biały Vilk »

Przemos19 pisze:Dostałem rano informację, że w sobotę będę musiał być na spotkaniu przedwyborczym. Rozważam w takim wypadku przyjazd w niedzielę, ale nie wiem jak Tobie i innym to pasuje?
Będzie ciężko, bo też mam kilka wcześniejszych zobowiązań. Sytuacja wyjaśni się w piątek 17.X. Najwyżej obejdę się smakiem i od nowego roku będę Was ścigał po Śląsku.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Robakk
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 952
Rejestracja: środa, 19 maja 2010, 20:52
Lokalizacja: Bytom

Re: IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Robakk »

Zastanawiałem się nad aliantami i może coś sobie pomaluje to byśmy we dwójkę skopali tyłek Przemkowi :D Ewentualnie możemy zagrać Alianci/Ruskie vs. Niemcy na listy z FOTRa :)
Witek też ma Brytyjczyków na 300 pts. możemy się po nowym roku ugadać na 2 vs 2.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: IV Konwent Krakowski (24-26 października 2014)

Post autor: Biały Vilk »

Przemos19 pisze:Dostałem rano informację, że w sobotę będę musiał być na spotkaniu przedwyborczym. Rozważam w takim wypadku przyjazd w niedzielę, ale nie wiem jak Tobie i innym to pasuje?
Próbowałem, ale jednak nie dam rady ogarnąć różnych spraw tak, żeby wszystko miało sens i weekend był w miarę wolny. Trudno, innym razem.
Robakk pisze:Zastanawiałem się nad aliantami i może coś sobie pomaluje to byśmy we dwójkę skopali tyłek Przemkowi :D Ewentualnie możemy zagrać Alianci/Ruskie vs. Niemcy na listy z FOTRa :)
Witek też ma Brytyjczyków na 300 pts. możemy się po nowym roku ugadać na 2 vs 2.
Pewnie, jestem chętny 8-) Do US mam już grywalny skład z kilkoma opcjami wyboru konfiguracji. Od czasu do czasu dokupię jakieś dodatki. Na święta zamówię sobie pierwszych Niemców, jeszcze nie wiem w jakim zestawieniu.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
ODPOWIEDZ

Wróć do „Battlegroup”