Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

"Battlegroup Kursk", "Battlegroup Normandy" i kolejne części systemu.

Termin

Czas głosowania minął poniedziałek, 4 marca 2013, 10:34

1. 11 Maj 2013
4
40%
2. 18 Maj 2013
1
10%
3. 8 Czerwiec 2013
1
10%
4. 15 Czerwiec 2013
1
10%
5. 22 Czerwiec 2013
3
30%
6. 29 Czerwiec 2013
0
Brak głosów
7. żaden z powyższych
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 10
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Wrzucam kilka propozycji terminu w którym miałby się odbyć turniej. Daję opcję wielokrotnego wyboru tak aby można było elastycznie podejść do wyboru dnia, ankietę daję na 60 dni, po tym terminie nie będzie można już dokonać zmian i rezerwacji sali.
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 stycznia 2013, 13:31 przez bnk, łącznie zmieniany 1 raz.
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Mam prośbę o wpisanie się jeszcze osoby która głosowała, tak by było wiadomo kto z zapisanych już to zrobił.
Awatar użytkownika
Wookush
Lieutenant
Posty: 508
Rejestracja: wtorek, 3 lipca 2007, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Wookush »

Dałem głos... hau... :P
11 maj i 22 czerwiec
Gram w: "Kompfgruppe Normandy"
Gram w: "Ambush Alley: Force On Force"
I JESTEM Z TEGO DUMNY !!! :D
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Bagu »

A kiedy jest Grenadier w tym roku?
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
Przemos19
General der Panzertruppen
Posty: 4986
Rejestracja: sobota, 10 czerwca 2006, 22:46
Lokalizacja: Zawiercie/Katowice
Been thanked: 18 times
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Przemos19 »

Głosowałem :)
http://www.przemos85.blogspot.com/ - blog poświęcony OWW2 i wargamingowi

http://www.battlegroup.net.pl - strona poświęcona Operation World War 2 i wargamingowi
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Bagu pisze:A kiedy jest Grenadier w tym roku?
Podobno 27-28 Maj
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Bagu »

A nie lepiej to wtedy zrobic?
I tak większość z nas tam będzie....a jesli gren jest 27/28maj to dla mnie terminy majowe sa bezsensu...
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
xardas12r
Generalleutnant
Posty: 3912
Rejestracja: poniedziałek, 27 listopada 2006, 13:05
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: xardas12r »

Ja się wstrzymam z głosowaniem do lutego - jak dostane plan zajęć na następny semestr.
Obrazek
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Bagu pisze:a nie lepiej to wredy zrobic?
i tak większość z nas tam będzie....a jesli gren jest 27/28maj to dla mnie terminy majowe sa bezsensu...
Na Grenadierze będzie tylko prezentacja tego systemu. Organizacja tego podczas trwania konwentu odpada.
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Bagu »

Why?
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43395
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2527 times
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Raleen »

22 czerwiec - byłoby rocznicowo (piję oczywiście do daty 22.VI.1941), ale to pewnie będzie środek sesji na uczelniach.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Bagu pisze:Why?
1. Będzie prezentacja gry

2. Loteria z pogodą - jak to w Maju bywa, może być ładna pogoda, a może być i burza etc.

3. Charakter imprezy - ja traktuję Grenadiera bardziej jako pokazówkę i możliwość pogadania z ludźmi, obejrzenia reko lub zagospodarowania sobie czasu luźnym graniem w systemy których jestem ciekawy.

4. Logistyka - I tu się pojawia problem, bo trzeba będzie zapanować nad 4-5 stołami, przede wszystkim najpierw je gdzieś pomieścić, a wymiary jednego to 180x120. Przede wszystkim wolałbym szczerze w zamkniętym pomieszczeniu to robić niż pod namiotem na powietrzu.

5. Ludzie, widzowie etc. - ludzie goszczący na Grenadierze, którzy są niezwiązani z grami na co dzień, są widzami i gośćmi, podczas pokazów gier nie ma problemu jeśli są zainteresowani i mają pytania, ale podczas gry to będzie przeszkadzać, nie wspominając o ruszaniu figurek i modeli. Tylko przypomnę przykrą kwestię gdy podczas Grenadiera 2011 gdy był pokaz gry OWWII na makiecie Monte Cassino, Stemirowi czyjeś lepkie ręce ukradły kilka figurek spadochroniarzy niemieckich.
Awatar użytkownika
Bagu
Sous-lieutenant
Posty: 404
Rejestracja: niedziela, 25 lutego 2007, 13:43
Lokalizacja: Kraków/Souhwick Massachusetts
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: Bagu »

bnk pisze:
Bagu pisze:Why?
1. Będzie prezentacja gry - i turniej. Ludzie zobacza ze w to sie gra...imho lepiej

2. Loteria z pogodą - jak to w Maju bywa, może być ładna pogoda, a może być i burza etc - bedzie namiot?

3. Charakter imprezy - ja traktuję Grenadiera bardziej jako pokazówkę i możliwość pogadania z ludźmi, obejrzenia reko lub zagospodarowania sobie czasu luźnym graniem w systemy których jestem ciekawy - prawda ale patrz pkt 1

4. Logistyka - I tu się pojawia problem, bo trzeba będzie zapanować nad 4-5 stołami, przede wszystkim najpierw je gdzieś pomieścić, a wymiary jednego to 180x120. Przede wszystkim wolałbym szczerze w zamkniętym pomieszczeniu to robić niż pod namiotem na powietrzu - to nie bierz sie za organizacje. swojego czasu pracujac w sklepie sam ogarnialem 10/12 stolow i nie bylo problemu

5. Ludzie, widzowie etc. - ludzie goszczący na Grenadierze, którzy są niezwiązani z grami na co dzień, są widzami i gośćmi, podczas pokazów gier nie ma problemu jeśli są zainteresowani i mają pytania, ale podczas gry to będzie przeszkadzać, nie wspominając o ruszaniu figurek i modeli. Tylko przypomnę przykrą kwestię gdy podczas Grenadiera 2011 gdy był pokaz gry OWWII na makiecie Monte Cassino, Stemirowi czyjeś lepkie ręce ukradły kilka figurek spadochroniarzy niemieckich - ludzie graja i jest ok. trzeba pilnowac i tyle
http://spartan-painting.blogspot.com/ <---BLOG O MODELARSTWIE I WARGAMINGU!
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Bagu pisze:
1. imho lepiej

2. bedzie namiot?

3. prawda ale patrz pkt 1

4. to nie bierz sie za organizacje. swojego czasu pracujac w sklepie sam ogarnialem 10/12 stolow i nie bylo problemu

5. ludzie graja i jest ok. trzeba pilnowac i tyle
1. imho nie lepiej

2. podczas ewentualnej burzy z silnym wiatrem, namiot bez boków faktycznie będzie pomocny

3. patrz pkt. 1

4. cieszę się, że Ci się udało i gratuluję, pozwól jednak, że trochę się z Tobą nie zgodzę, bo skoro mam warunki by zrobić oddzielną imprezę, z udogodnieniami których nie będzie na Grenadierze oraz zapewnić komfortowe warunki graczom i nie robić prowizorki oraz kombinować na siłę to jednak wolę organizować po swojemu niż przyjmować argumentację "bo ja dałem radę to i każdy by dał, a jeżeli nie chce przyjmować wyzwań to niech się nie bierze za organizację"

5. Ja się jednak wolę skupić na grze niż na pilnowaniu swoich rzeczy, i nie mówię tylko o modelach czy figurkach.
bnk
Adjudant-Major
Posty: 315
Rejestracja: czwartek, 19 listopada 2009, 15:39
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

Re: Turniej "Battlegroup Kursk" 2013 - Propozycje terminu

Post autor: bnk »

Chciałem dodać jedną opcję w ankiecie i wykasowałem dotychczasowe głosy, jakbyście mogli to zagłosujcie jeszcze raz, nie będę już mieszał :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Battlegroup”