[XXV] [6] Tereny do Afryki [ANULOWANE]

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

[XXV] [6] Tereny do Afryki [ANULOWANE]

Post autor: zendurix »

Hej planuje zrobić zestaw elementów terenu do Bolt Action pod gry w Afryce tzn DAK (to zbieram ) / Włosi vs Brytole (itp.) / USA.

Planuje wykonać serię małych elementów na podstawkach (podstawki będę robił jak do figurek - piasek przyklejony np do kartonu i pomalowany na piaskowo).
Co mniej więcej planuje zrobić:
- jakieś palmy/ krzaczki
- okopy/osłony z worków z piaskiem w różnych konfiguracjach
- zapory przeciwczołgowe
- może jakieś pole minowe
- jak się uda to jakieś budyneczki w stylu arabskiej wsi z terenów północnej Afryki.


Ciężko mi powiedzieć jakie to będzie miało wymiary, bo jak widać planuje różnorodne elementy, ale będzie to dostosowane do skali Bolt Action - 1/56
Założenie jest takie, żeby na dużej żółtej macie (której jeszcze nie mam :P) można było dowolnie rozstawiać te tereny

PS. jest też temat fortu pustynnego, ale to pewnie bardziej odległa przyszłość.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 lutego 2024, 20:34 przez zendurix, łącznie zmieniany 1 raz.
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

Re: [XXV] [6] Tereny do Afryki

Post autor: zendurix »

Planuje też zrobić jakieś stadko owiec do tych samych celów. Czy to się załapie do terenów, czy może jednak w innej kategorii?
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43400
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3970 times
Been thanked: 2528 times
Kontakt:

Re: [XXV] [6] Tereny do Afryki

Post autor: Raleen »

Ok, może być taka praca tylko na koniec uformuj z tego jakąś zgrabną całość. W każdym razie zgodę od organizatora masz.

Co do stadka owiec - może być elementem terenu.

Powodzenia!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
zendurix
Appointé
Posty: 39
Rejestracja: wtorek, 7 marca 2023, 12:39
Been thanked: 11 times

Re: [XXV] [6] Tereny do Afryki

Post autor: zendurix »

Niestety czasu brakło (domalowywałem resztę ekipy do Afrika korps) więc za tereny się nawet nie zdążyłem zabrać. Także praca anulowana (może w kolejnej edycji coś zrobię z terenów :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”