[XXIII] [5] Ludus Gladiatorius - rydwan [Do zamknięcia]

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

[XXIII] [5] Ludus Gladiatorius - rydwan [Do zamknięcia]

Post autor: Ogmios »

Zgłaszam rydwan z zestawu Italeri Gladiators Fight w skali 1/72 czyli 20mm. W Battle Set mamy takich dwa.
Obrazek
Elementy rydwanu.
Obrazek
Poniżej rydwan w podkładzie na biało, ludki na czarno jak reszta gladiatorów. Akurat warto rozważyć odczepialność figurek, bo to całkiem fajny wyjdzie Laequarius i Hoplomachus (ten to nawet ujdzie jako jakiś boss na koniec igrzysk). Ja pójdę tą drogą i dorobię osobne podstawki dla pieszych.
Obrazek
Początki malowania. Trochę się boję, że utknę na podstawce, raczej wymagana będzie spora z uwagi na ruchome konie. Zobaczymy.
Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 7 lutego 2023, 00:53 przez Ogmios, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43335
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3916 times
Been thanked: 2488 times
Kontakt:

Re: [XXIII] [5] Ludus Gladiatorius - rydwan

Post autor: Raleen »

Powodzenia!
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: [XXIII] [5] Ludus Gladiatorius - rydwan

Post autor: Ogmios »

Lipnie wyszło, bo mam prawie gotowego. Białe konie jednak kiepsko się maluje, do tego miałem dorabiać podstawki dla figurek.
Do zamknięcia, będę go kończył na spokojnie, będzie bossem na koniec igrzysk.
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”