Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Radosław Kotowski
Chui
Posty: 747
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2014, 17:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 214 times
Been thanked: 22 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Radosław Kotowski »

Jak zawsze jest na co popatrzeć. Dziękuję wszystkim uczestnikom i organizatorom.
Jak my tu przetrwaliśmy?
darekpwl
Caporal
Posty: 64
Rejestracja: sobota, 16 stycznia 2021, 23:54
Has thanked: 62 times
Been thanked: 70 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: darekpwl »

Serdeczne dzięki dla organizatorów oraz sponsorów za Wasze chęci prowadzenia Konkursu. Szczególnie dziękuję też jurorom za komentarze bo to na nie liczyłem najbardziej ;) Jednak bezstronne spojrzenie to nie to samo co rodzina, która na moje obecne ulepy reaguje podobnie jak wtedy kiedy przynosiłem bazgroły z przedszkola - "o, jakie fajne!" :D

Dziękuję za oddane głosy na moją pracę, jak również gratuluję zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Chociaż nie maluję w większości skal jakie pojawiają się w konkursie to jednak z przyjemnością obejrzałem chyba wszystkie wątki w tej edycji, tu i tam podpatrując nowe sztuczki do mojego warsztatu ;)

Konkurs to jednak przede wszystkim duża dawka motywacji do skończenia projektu. Gdyby nie to, to wieża zapewne stałaby teraz w niedokończonej wersji albo pewnie nie poświęciłbym jej tyle czasu ile zeszło na jej ukończenie. Do zobaczenia w kolejnej edycji!
Awatar użytkownika
Kretus
Baron
Posty: 1192
Rejestracja: niedziela, 31 grudnia 2006, 19:14
Lokalizacja: Lublin/Biłgoraj
Has thanked: 135 times
Been thanked: 73 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Kretus »

Również dziękuję za wspólną zabawę (zwłaszcza organizatorom), i gratuluję wszystkim, którzy ukończyli prace.
Z czasem nowa z nas powstanie wodzów rota
Uzbrojona w historyczne argumenty...
Awatar użytkownika
Młody Wojownik
Sergent
Posty: 144
Rejestracja: wtorek, 8 września 2020, 21:56
Has thanked: 89 times
Been thanked: 27 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Młody Wojownik »

Gratki zwycięzcom, czekam na swoją kolej na podium.
Wasil
Carabinier
Posty: 28
Rejestracja: piątek, 9 marca 2018, 09:39
Has thanked: 4 times
Been thanked: 8 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Wasil »

Chciałem bardzo podziękować za organizacje konkursu. Drugi raz wziąłem udział ale pierwszy raz udało mi się skończyć malowanie na czas.

Muszę się jeszcze wiele nauczyć żeby dorównać mistrzom. Dziękuję za uwagi, będą pomocne przy następnych edycjach konkursu :)
Awatar użytkownika
Ritter
Sergent-Major
Posty: 158
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2021, 22:33
Has thanked: 121 times
Been thanked: 90 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Ritter »

Jak zawsze pełen profesjonalizm pod względem logistycznym!
Z pewnością dużo godzin prywatnego czasu zostało poświęconych, żeby zorganizować dla wszystkich uczestników możliwość sprawdzenia własnych umiejętności w malowaniu.

Tegoroczny konkurs przyniósł wiele fantastycznych prac od których nie można było oderwać wzroku ! Jurorom współczuję, ponieważ sam starałem się ocenić prace innych uczestników i miałem nielada orzech do zgryzienia !

Chciałem jednocześnie podziękować jurorom za szczegółowe odniesienie się do mojej pracy i konstruktywną krytykę !
Zarówno krytyka, jak i prace innych uczestników zawsze motywują mnie do dalszego rozwoju.

Dziękuję wszystkim i gratuluję każdemu z osobna ! :)
Awatar użytkownika
Mordred79
Adjudant
Posty: 229
Rejestracja: sobota, 27 stycznia 2018, 10:14
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 71 times
Been thanked: 52 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Mordred79 »

Bardzo dziękuję za kolejną edycję konkursu. To zawsze wielka przyjemność. Gratuluję wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza zwycięzcom. Bardzo jestem tez wdzięczny jurorom za uwagi. Pozdrawiam i nie mogę się doczekać XXIII edycji :)
Pepe
Appointé
Posty: 38
Rejestracja: sobota, 28 sierpnia 2021, 18:19
Has thanked: 7 times
Been thanked: 17 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Pepe »

Gratulacje dla wszystkich za ukończone prace! Dzięki dla organizatorów i sędziów za włożoną pracę aby się to sprawnie kręciło!
Dla mnie osobiście jest to dobry bodziec aby się zmobilizować i pchnąć projekty do przodu, więc jak zawsze in plus!
Awatar użytkownika
Malory
Sous-lieutenant
Posty: 422
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2018, 22:08
Lokalizacja: Trójmiasto
Has thanked: 141 times
Been thanked: 157 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Malory »

Ogromne dzięki dla organizatorów i jury. :)

Konkurencja z każdą edycją coraz ostrzejsza, co miłe - bo widać że konkurs rośnie i to cieszy.

Gratulacje dla zwycięzców i do zobaczenia w kolejnej edycji. :)
“The saddest thing about any man is that he be ignorant, and the most exciting thing is that he knows.”
― Alfred the Great
Ogmios
Lieutenant
Posty: 509
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2018, 20:00
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Has thanked: 39 times
Been thanked: 104 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Ogmios »

Gratulacje dla zwycięzców i pozostałych uczestników, szczególne wrażenie na mnie zrobiła kategoria terenowa, uhhh, zazdrość...
Podziękowania dla sponsorów i sędziów, zwłaszcza za czas spędzony przy komentarzach.
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Hauptmann
Posty: 766
Rejestracja: sobota, 4 czerwca 2011, 10:37
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 10 times
Been thanked: 31 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Serdeczne gratulacje uczestnikom i dziękuję współjurorom. Poziom - jak zwykle wysoki, rywalizacja jak zwykle - zacięta, oceny jak zwykle - niełatwe. Moją szczególną uwagę zwróciła kategoria architektoniczna, gdzie właściwie każda praca zrobiła na mnie wrażenie i zasługiwała na podium. Ponadto na przestrzeni całego konkursu całkiem sporo autorów pokusiło się o jakiś historyczny opis.

Bardzo przepraszam, ale w tej edycji nie dałem rady zredagować komentarzy. Być może w czasie późniejszym coś naszkicuję, ale bardziej prywatnie, niż jurorsko.

Jeszcze raz: wyrazy podziwu dla wszystkich prac ;)
Awatar użytkownika
Sigwald
Adjudant
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 00:05
Has thanked: 245 times
Been thanked: 106 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Sigwald »

Serdeczne gratulacje dla Zwycięzców oraz wszystkich Uczestników kolejnej edycji znamienitego Konkursu! Serdeczne podziękowania dla Organizatorów i Jurorów za zaangażowanie i poświęcony nam czas. Godny pochwały pomysł z nagrodą fair-play za dżentelmeńską postawę. Poziom techniczny prac niezależnie od kategorii jak zawsze bardzo wysoki, dlatego miło zobaczyć zgłoszenia nowych Forumowiczów, którym nie zabrakło odwagi by stanąć w szranki ze starymi wyjadaczami :) Oby tak dalej, widzimy się w XXIII Edycji !!!
''A real man makes his own luck, Archie. Right, Dawson?''
Silverhand
Caporal-Fourrier
Posty: 90
Rejestracja: poniedziałek, 26 lipca 2021, 22:38
Has thanked: 26 times
Been thanked: 93 times

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Silverhand »

Ja również chciałem bardzo podziękować organizatorom, sędziom i współuczestnikom za tę edycję. Szczególnie za słowa komentarza do mojej pracy - to pierwsze podejście do tej skali i uwagi bardzo się przydadzą. Mam nadzieję, że w następnej edycji uda mi się wspiąć jeszcze wyżej - modelarsko i konkursowo.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3920 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie - wyniki XXII edycji

Post autor: Raleen »

Dzięki za wszystkie Wasze komentarze i opinie. Cieszę się, że się podobało i że udaje nam się organizować kolejne edycje konkursu. Przede wszystkim jeszcze raz dzięki za dobrą atmosferę, która staje się cechą rozpoznawczą tego konkursu.

Pojawiła się tam jeszcze kwestia komentarzy jurorów. Począwszy od tej edycji pozostawiamy to jurorom. Prawda jest taka, że nie wszyscy mają czas się rozpisywać, a zwykle trzeba to załatwić stosunkowo szybko, bo wszyscy czekają na wyniki, i jeśli te komentarze mają mieć jakąś wartość, pisanie tego tak od ręki mija się z celem. Czasami to jest tak, że proza życia daje o sobie znać... Tak też bywało w tej edycji. Myślę, że rilian i sgr świetnie sobie radzą jako komentatorzy i ich opinie powinny wielu osobom pomóc. Nie wykluczam jednak, że w kolejnej edycji pojawią się nowi jurorzy, którzy pokuszą się o komentarze, jak i więcej spośród dotychczasowych znajdzie czas i wenę na napisanie paru słów.

Jak to nieraz bywało, pojawiły się w tej edycji pewne kwestie organizacyjne. Jak będzie bliżej startu kolejnej, myślę, że o nich jeszcze podyskutujemy.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”