Rozdanie nagród za XVIII edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Wysłałem już nagrody do wszystkich, którzy podali mi adres do wysyłki. Największa partia poszła dzisiaj. Trochę improwizowałem jeśli chodzi o opakowanie nagród, bo tak się złożyło, że zostały mi duże koperty bombelkowe, które na zapakowanie większości nagród były za duże, więc pociąłem je na połówki. Czasy mamy trudne, więc trzeba oszczędzać. Tak piszę, żebyście nie byli zdziwieni tą moją radosną improwizacją, bo może to wyglądać na pierwszy rzut oka jak by jakieś służby inwigilowały te przesyłki. W każdym razie wszystko szczelnie zakleiłem i zapakowałem, tak jak być powinno. Zostały jeszcze dwie osoby, które liczę, że podeślą mi adresy w tym tygodniu i do końca tygodnia zamkniemy temat wysyłek.

Jeśli chodzi o odbiór osobisty też już prawie wszyscy odebrali. Nie było tego wiele i poszło sprawnie. Została jedna osoba, z którą jestem umówiony na odbiór na później.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
de Morney
Adjudant-Major
Posty: 292
Rejestracja: środa, 26 czerwca 2019, 22:07
Lokalizacja: Częstochowa
Has thanked: 154 times
Been thanked: 71 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: de Morney »

Raleen pisze: poniedziałek, 28 września 2020, 20:15 Wysłałem już nagrody do wszystkich, którzy podali mi adres do wysyłki. Największa partia poszła dzisiaj. Trochę improwizowałem jeśli chodzi o opakowanie nagród, bo tak się złożyło, że zostały mi duże koperty bombelkowe, które na zapakowanie większości nagród były za duże, więc pociąłem je na połówki. Czasy mamy trudne, więc trzeba oszczędzać. Tak piszę, żebyście nie byli zdziwieni tą moją radosną improwizacją, bo może to wyglądać na pierwszy rzut oka jak by jakieś służby inwigilowały te przesyłki. W każdym razie wszystko szczelnie zakleiłem i zapakowałem, tak jak być powinno. Zostały jeszcze dwie osoby, które liczę, że podeślą mi adresy w tym tygodniu i do końca tygodnia zamkniemy temat wysyłek.

Jeśli chodzi o odbiór osobisty też już prawie wszyscy odebrali. Nie było tego wiele i poszło sprawnie. Została jedna osoba, z którą jestem umówiony na odbiór na później.
Ogromny szacunek za to jak sprawnie ogarniasz konkurs. Kudos!
Awatar użytkownika
Sigwald
Adjudant
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 00:05
Has thanked: 245 times
Been thanked: 106 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Sigwald »

Do mnie też już nagrody doszły, podziękowania dla Raleena za szybką realizację wysyłki.
''A real man makes his own luck, Archie. Right, Dawson?''
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Otrzymałem dziś kupony od sklepu Modelmania i przesłałem do wszystkich, którzy je wygrali. Sprawdźcie maile.

Wysłałem dziś także dwie ostatnie przesyłki. Miałbym ewentualnie prośbę do tych, do których wysyłałem pocztą, jak byście mogli mi potwierdzić (mailowo lub przez PW na forum) czy dotarło.

Została mi jeszcze do przekazania osobiście jedna nagroda, co do której jesteśmy już wstępnie umówieni z nagrodzonym. Poza tym zostały do załatwienia (zapewne) nagrody od Terenów do Gier.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: unicorn »

Nagrody dotarły - dziekuję bardzo za sprawną wysyłkę.
Teraz już tylko oczekiwanie na Tereny do Gier - z poprzedniej edycji też ;)
Awatar użytkownika
Schtrasny
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 957
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 12:31
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 54 times
Been thanked: 33 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Schtrasny »

Otrzymałem nagrodę. Dziękuję! :)
"Niech zapłaczą piękne panny z Petersburga!"
https://miniwarsy.blogspot.com/
Matwiej92
Appointé
Posty: 36
Rejestracja: poniedziałek, 20 lipca 2020, 14:54
Has thanked: 9 times
Been thanked: 13 times

Post autor: Matwiej92 »

Nagrody dotarły, dziękuję bardzo :)
miszczu
Adjudant
Posty: 273
Rejestracja: środa, 7 listopada 2018, 15:46
Has thanked: 24 times
Been thanked: 109 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: miszczu »

Doszły nagrody od Modelmania.

Obsługa i realizacja wzorcowa. Wczoraj jeszcze w południe rozmawiałem o zamiennikach dziś rano były już u mnie. Relacja Gdańsk - Kraków.
Jako logistyk powiem WOW.
Awatar użytkownika
Biały Vilk
Sous-lieutenant
Posty: 444
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 22:28
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 36 times
Been thanked: 59 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Biały Vilk »

Tak, Modelmania to prawdziwe turbo. Szybko przygotowują zamówienia do wysyłki. Kupując przed południem, miałem paczkę o 9 rano dnia następnego. Ta sama odległość.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Malory
Sous-lieutenant
Posty: 422
Rejestracja: poniedziałek, 19 marca 2018, 22:08
Lokalizacja: Trójmiasto
Has thanked: 141 times
Been thanked: 157 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Malory »

Do mnie wczoraj od Boltera doszła przesyłka więc wszystko supcio. :) Microart już dawno dotarł.
“The saddest thing about any man is that he be ignorant, and the most exciting thing is that he knows.”
― Alfred the Great
unicorn
Capitaine
Posty: 843
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 164 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: unicorn »

A Tereny do Gier nadal milczą - już mi się powoli odechciewa z nimi kontaktować :(
Ktoś jeszcze ma to szczęście od nich mieć nagrodę? Też tak macie, że się nie odzywają, czy ja jakiś pechowy jestem?

Pamiętam, jak kilka lat temu w konkursie coś od nich wygrałem, to nie było najmniejszego problemu z nagrodą czy kontaktem - chyba jednak coś się u nich mocno pozmieniało.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2491 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Raleen »

Zostały Tereny do Gier. Poza tym mam jeszcze do przekazania jedną nagrodę, ale tu nie będzie problemu i nagrodzonemu zbytnio się nie spieszy.

Będziemy działać w najbliższych dniach.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Sigwald
Adjudant
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 4 października 2012, 00:05
Has thanked: 245 times
Been thanked: 106 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Sigwald »

@ Unicorn - w T4G brakuje pracowników, właściwie obecnie wszystkie makiety dla klientów z Polski i zagranicy Andrzej robi sam, pewnie stąd te poślizgi. Zaś Rafał, osoba odpowiedzialna za kontakt z klientami, odszedł na wieczną wartę, niestety...
''A real man makes his own luck, Archie. Right, Dawson?''
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: Telamon »

Trzeba więc okazać cierpliwość (choć wiem ile unicorn już czeka) bądź znaleźć nowych pracowników. ;)
Mnie nigdy Tereny nie zawiodły... choć mojego miasta jak dotąd dalej nie złożyłem (bo nie mam gdzie :( ).

W moim przypadku obyło się bez komplikacji w kwestii nagród. Kupon do Modelmanii czeka na realizację gdy będę musiał uzupełnić materiały. Samochodzik otrzymałem od Raleena. Kupon od Micro Artu także dotarł ale ten odsprzedałem za farbę komuś bardziej potrzebującemu podstawek. ;)
sgr
Lieutenant
Posty: 541
Rejestracja: niedziela, 22 lipca 2007, 11:32
Lokalizacja: Sosnowiec/UK
Has thanked: 74 times
Been thanked: 196 times

Re: Rozdanie nagród za XVIII edycję

Post autor: sgr »

Ja też wszystko już dostalem (pomimo wysyłki za granicę). Wyszło bardzo tematycznie, bo nazbierałem m.in. 3 samolociki w 1/72 - ładnie obrazują ewolucję lotnictwa myśliwskiego w Polsce: Fokker E.V z 1926, P.11C z 1938/39 i Jak 1B z 1944/45. Ładne, 10-cio letnie interwały :).
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”