Strona 1 z 1

Konkurs Modelarski Forum Strategie (XVII edycja)

: piątek, 22 listopada 2019, 23:08
autor: Raleen
Wszystkich wargamerów i modelarzy zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie modelarskim organizowanym już po raz siedemnasty przez Forum Strategie. Nieważne w jaki system bitewny gracie i jaki okres historyczny preferujecie. Również jeśli chodzi o skale modelarskie, możliwości wystawiania prac są szerokie (poruszamy się jednak w ramach skal standardowo stosowanych w wargamingu historycznym). Opracowując formułę tego konkursu staraliśmy się zorganizować go w taki sposób, by mogła w nim wziąć udział jak największa liczba uczestników.

Malowanie prac potrwa do 17 lutego 2020 r. Potem nastąpi wyłonienie zwycięzców i wręczenie nagród. Czasu na malowanie jest więc sporo i można spróbować sił w każdej z pięciu kategorii konkursowych.

Informacja o kategoriach konkursowych, nagrodach i terminach:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=18584

Regulamin konkursu:
http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=231&t=13739

Dział konkursu na Forum Strategie, gdzie prezentowane są prace konkursowe:
http://strategie.net.pl/viewforum.php?f=231

Sponsorami nagród w konkursie są:

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie (XVII edycja)

: wtorek, 3 grudnia 2019, 21:05
autor: Raleen
Do sponsorów XVII edycji Konkursu Modelarskiego Forum Strategie dołączył sklep Arma Hobby:

Obrazek

Sklep specjalizuje się w modelach w skali 1:72. O sponsorowanych przez niego nagrodach i ich rozdysponowaniu między poszczególne kategorie konkursowe i nagrody dodatkowe można przeczytać na forum w ogłoszeniu o zasadach tej edycji konkursu:

viewtopic.php?f=231&t=18584

Re: Konkurs Modelarski Forum Strategie (XVII edycja)

: niedziela, 12 stycznia 2020, 22:31
autor: Raleen
Nowa nagroda w konkursie

Pula nagród w konkursie powiększa się. Nową nagrodą do wygrania będzie egzemplarz książki Toby Wilkinsona "Powstanie i upadek starożytnego Egiptu". Książka zostanie rozlosowana wśród wszystkich uczestników, którzy ukończą prace w tej edycji konkursu. Sponsor chciał pozostać anonimowy i tak też się umówiliśmy. Pisał mi, że od dłuższego czasu śledzi kolejne edycje konkursu i jest pod wrażeniem prac uczestników, co też skłoniło go do przekazania nagrody.

Obrazek

Mam nadzieję, że nowa nagroda zmobilizuje wszystkich uczestników konkursu do ukończenia prac. Zostało jeszcze trochę ponad miesiąc czasu. Możecie się również pokusić o wystawienie prac w kolejnych kategoriach.