Nagrody za XVI edycję

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Raleen »

Po tym jak niektórzy mi odpisali muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony szybkością przesyłek Poczty Polskiej. Inna sprawa, że wysyłałem je tym razem jako paczki, a nie listy, i generalnie do dużych miast.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
unicorn
Capitaine
Posty: 844
Rejestracja: sobota, 22 lipca 2006, 10:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 307 times
Been thanked: 165 times

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: unicorn »

Nagroda od wczoraj wieczorem już w moich łapkach :D
Jeszcze raz dziękuję za super konkurs, a sklep Bolter muszę pochwalić za sprawną i miłą obsługę.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Raleen »

Ostatnie nagrody mam nadzieję przekażę najdalej do końca października. Czekam nadal na dwóch kolegów, którzy mieli podesłać finalne zdjęcia, żeby załatwić z nimi tę sprawę.

Chciałbym już zamknąć wszelkie sprawy związane z tą edycją do końca października, bo niedługo czas rozpoczynać kolejną, a z doświadczenia wiem, że zostawianie różnych niedokończonych kwestii nie jest dobre, stąd zwłaszcza apel do kolegów, którzy mieli te zdjęcia zrobić (osobno wysłałem PW i mailem).
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Raleen »

Już prawie wszystkie nagrody rozdane. Zostały ostatnie niedobitki. Gervaz ma odebrać książkę, ale tu jesteśmy umówieni już i nam się nie spieszy. Natomiast gdyby ktoś miał kontakt z kolegą o nicku Panzermodels, dajcie mu proszę znać, że chętnie z nim się skontaktuję, żeby zamknąć temat dodatkowych zdjęć i nagrody.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Icmrg
Adjudant
Posty: 249
Rejestracja: sobota, 23 sierpnia 2014, 09:25
Has thanked: 13 times
Been thanked: 28 times

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Icmrg »

To jeszcze moja nagroda od sklepu Bolter - wyjątkowo nie uległem pokusie kupowania kolejnych figurek :)

Obrazek
Awatar użytkownika
demi_morgana
Adjudant-Major
Posty: 281
Rejestracja: środa, 21 grudnia 2016, 07:25
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: demi_morgana »

Mam głupie pytanie - to żadne czepialstwo ani nic ale w ramach nagrody trafił mi się kupon na zakupy w Kromlechu.
Puściłem zamówienie i ślad po nim zaginął:
załoga nie odpowiada na maila ani nic...

Być może taki mają tryb pracy /produkcji/ łodewa albo wysyłka z bitsbox idzie z jakiegoś tajnego miejsca - nie przeszkadza mi to o ile by się odezwali.

Mieliście już jakieś doświadczenia w kwestii zakupów w tym sklepie? :)
Awatar użytkownika
Telamon
Maréchal d'Empire
Posty: 6920
Rejestracja: środa, 30 maja 2012, 17:27
Lokalizacja: Kraków/Zakliczyn
Has thanked: 697 times
Been thanked: 404 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Telamon »

Na facebooku podręcz. Może odpiszą choć w Kromlechu Historical od września cichutko.
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43386
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3948 times
Been thanked: 2514 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: Raleen »

Gość, który prowadził Kromlech Historical, już u nich nie pracuje od paru miesięcy i może nie ma komu się tym zajmować.

W każdym razie to także istotna wieść dla mnie, bo to właśnie ostatni sponsor, z którym muszę jeszcze dograć kwestię nagród na najbliższą edycję. Chyba bez jakiegoś telefonu się nie obędzie...
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
demi_morgana
Adjudant-Major
Posty: 281
Rejestracja: środa, 21 grudnia 2016, 07:25
Has thanked: 12 times
Been thanked: 39 times
Kontakt:

Re: Nagrody za XVI edycję

Post autor: demi_morgana »

Napiszę im o ile dziś nie zastanę zawiadomienia o awizo w skrzynce ;-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”