[XVI] [5] Fiat-Ansaldo CV33 Lanciaflamme

Konkurs z nagrodami dla malujących figurki.
Awatar użytkownika
Panzermodels
Appointé
Posty: 43
Rejestracja: piątek, 17 czerwca 2016, 21:19
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times
Kontakt:

Re: [XVI] [5] Fiat-Ansaldo CV33 Lanciaflamme

Post autor: Panzermodels »

Raleen pisze: wtorek, 17 września 2019, 22:27 Na nowe zdjęcia już nie bardzo mamy czas czekać, tym bardziej, że autora pracy ostatnio nie widać na forum. Co innego podmienianie zdjęć, gdzie wchodzi w grę tylko ostrość i czysto techniczne kwestie. Jeśli w Twojej ocenie można ją zakwalifikować, to niech będzie. Ja przyznam, że też miałem wątpliwości, ale po rozmowie z Xardasem wiem, że minimalne warunki konkursowe ta praca spełnia, nie tylko naszego konkursu.
Hej, niestety w ostatnim czasie pisanie pracy dyplomowej pochłonęło resztki mojego wolnego czasu stąd też żadna aktywność na forum. :cry: Zdjęć lepszych niestety nie dam rady już przesłać a tym bardziej zrobić. :oops:
Awatar użytkownika
Raleen
Colonel Général
Posty: 43348
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 14:40
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3922 times
Been thanked: 2493 times
Kontakt:

Re: [XVI] [5] Fiat-Ansaldo CV33 Lanciaflamme

Post autor: Raleen »

Myślę, że może być, co najwyżej jak byś do piątku albo soboty był w stanie zrobić jakieś zdjęcie, takie samo jak tutaj tylko zamiast tej podkładki ze skalą jakiś jednolity kolor, może być np. biały, chociaż patrząc na kolor całości, pewnie jakiś inny byłby lepszy. Ewentualnie kiedyś podmienimy.

Jury i tak patrzy na całość zdjęć i w oparciu o to ocenia. To co ja robię to tylko dla celów reprezentacyjnych.
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Awatar użytkownika
Asienieboje
Adjudant Commandant
Posty: 1762
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 15:03
Lokalizacja: Edynburg/Wielka Brytania
Has thanked: 45 times
Been thanked: 43 times

Re: [XVI] [5] Fiat-Ansaldo CV33 Lanciaflamme

Post autor: Asienieboje »

Zawsze można tą pracę przenieść na następną edycję.
Umpapa
Général en Chef
Posty: 4159
Rejestracja: czwartek, 10 września 2009, 01:58
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 534 times
Been thanked: 255 times
Kontakt:

Re: [XVI] [5] Fiat-Ansaldo CV33 Lanciaflamme

Post autor: Umpapa »

Skoro autor nie wyraża sprzeciwu, uznaję pracę za zakończoną i oddaną do konkursu.
http://umpapas.blogspot.com/

Choć słońce skrył bojowy gaz / Choć żołdak pławi się w rozbojach
Wciąż przed upadkiem chroni nas / Zbroja
Zablokowany

Wróć do „Konkurs Modelarski Forum Strategie”