Scenariusz On-line

Forum systemu bitewnego "Ambush Alley: Force on Force".

Postby czaki » Friday, 17 December 2010, 22:11

A miały być ordery. No nic, dobrze, że kawa z żołędzi trzyma nas przy życiu. Oby do wiosny, wtedy choć trochę słońca będzie, a ze słońcem przychodzą i siły do pracy. No i człowiekowi światopoglądowo tak jakoś jaśniej wtedy. W końcu Matka Rosyja nie chce dla nas niczego złego, a za nasze błędy musimy odpokutować...
czaki
Chorąży koronny

Postby AWu » Friday, 17 December 2010, 22:45

Z jeden by przynajmniej uciekł na zachód i pisał oczerniające paszkwile pod pseudonimem, dajmy na to Alexandr Kutuzow :rotfl:
AWu
Censor

Postby czaki » Thursday, 23 December 2010, 23:22

Przeczytałem dziś wreszcie wpisy ze strony graczy NATO. Rozumiem dlaczego poszło im tak dobrze - współpracowali znacznie lepiej niż strona rosyjska. Jedna tylko ważna rzecz której prowadzący nie przekazali stronie rosyjskiej (jako głównodowodzący tego nie wychwyciłem przynajmniej), a gracze NATO wiedzieli o tym od 7 listopada - to, że gra skończy się po 3. turze. Jednak przygotowywaliśmy się na dłuższą grę i pod taką chyba układany był scenariusz - raczej przy trzech turach mieliśmy marne szanse cokolwiek osiągnąć - sam dojazd do pierwszych budynków zajmował dwie tury. To uwaga do prowadzących, zaznaczam - uwaga do uwzględnienia na przyszłość, a nie zarzut; grało mi się naprawdę dobrze i mam nadzieję, że to nie ostatnia forumowa gra w takiej formie.
Last edited by czaki on Thursday, 1 January 1970, 02:00, edited 1 time in total.
czaki
Chorąży koronny

Postby Yori » Friday, 24 December 2010, 01:27

czaki wrote:Przeczytałem dziś wreszcie wpisy ze strony graczy NATO. Rozumiem dlaczego poszło im tak dobrze - współpracowali znacznie lepiej niż strona rosyjska.

Jednak odnoszę wrażenie, że za to my mieliśmy więcej fun-u :jupi:
Yori
Praefectus Praetorio

Postby czaki » Tuesday, 28 December 2010, 16:05

Yori wrote:Jednak odnoszę wrażenie, że za to my mieliśmy więcej fun-u :jupi:

Poza jednym zgrzytem zdecydowanie tak! :)
czaki
Chorąży koronny

Re: Scenariusz On-line

Postby B.O. » Tuesday, 27 December 2011, 13:27

Jako nowy użytkownik tego forum chciałbym się spytać czy będą jeszcze jakieś scenariusze on-line ?
B.O.
Enfant de troupe

Postby Raleen » Tuesday, 27 December 2011, 14:14

Najprawdopodobniej tak, mam nadzieję, że czaki, ew. Jarek spróbują poprowadzić, aczkolwiek może to być nieprędko.

Chyba że jesteś obeznany z systemem i chętny się tym zająć, to zapraszamy :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby czaki » Sunday, 8 January 2012, 22:58

Zobaczę, co mam na stanie z modeli, może uda mi się coś sklecić w tym temacie.
czaki
Chorąży koronny

Postby Raleen » Sunday, 8 January 2012, 23:13

Trochę wyszedłem przed szereg jeśli chodzi o swój poprzedni post, ale mam nadzieję, że powoli coś zmajstrujesz. Ostatecznie ten system to miała być w pierwszej kolejności Twoja działka :) .
Panie, weźcie kości w rękę i wyobraźcie sobie, że gracie z królem Kastylii, i rzucając je na stół zdajecie wszystko na los bitwy. Jeśli dopisze wam szczęście, zrobicie najlepszy rzut, jaki kiedykolwiek uczynił król na ziemi; a jeśli rzut wam się nie powiedzie, inaczej nie odejdziecie z gry, jak z honorem.

Gil de Osem do króla Portugalii Jana I Dobrego przed bitwą pod Aljubarrotą (14.VIII.1385)
Raleen
Colonel Général

Postby Jarek » Sunday, 8 January 2012, 23:37

Ja niestety nie mam takich możliwości, żeby zorganizować tego typu zabawę.
Jarek
Général de Division Commandant de place

Postby czaki » Monday, 9 January 2012, 00:06

Najpierw muszę pomieszczenie do malowania/grania ogarnąć, a to może potrwać, bo mam tam warsztat tworzenia makiety do Battletecha na Pyrkon.
czaki
Chorąży koronny

Previous

Return to Ambush Alley: Force on Force