[Turniej PoG] Wyniki rund. Tabela

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

wiesz ciekawe jak bys gadal jak by ci np cichaczem jakis podatek nalozyli a potem zabrali ci caly majatek bo nieplaciles podatku i powiedzieli sorry men zagapiles sie no i twoj problem :lol:
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

nie było cichaczem tylko od poczatku takie było założenie
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

jednak Jednoslowo o tym niewiedzial a przynajmniej tak mi dzis powiedzial ze tez myslal ze turniej odbywa sie na zasadzie kazdy z kazdym.
Jans
Sergent
Posty: 121
Rejestracja: środa, 18 października 2006, 10:57
Been thanked: 1 time

Post autor: Jans »

bez jaj - od początku (i na logikę) było wiadomo, że nie jest możliwe rozegranie 19 rund, tylko gramy systemem szwajcarskim. Nie pamietam, czy rund ma być 5 czy 6, ale do końca roku powinno się skończyć.

A jeśli chodzi o granie z tym, a nie innym przeciwnikiem - jeśli chcemy wygrać turniej to i tak trzeba wygrać z najlepszymi graczami. Więc czy trafisz na wymiatacza teraz czy po 3 wygranych to raczej bez znaczenia. A osobiscie uwazam, ze kolejnosc (poza 1. miejscem) nie bedzie do konca adekwatna do umiejetnosci, po zalezy z jakimi przeciwnikami się grało.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Co nie zmienia faktu ze zostalem wprowadzony w bledne przekonanie zadam tego co na wstepi :lol:
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Przez kogo?
Turniej organizuje Hubertok a jeśli brałeś informację z niepwenego źródła to juz Twój problem. Zaraz się okaże, że komuś sie wydawało, że się gra mecz i rewanż. Wytyczne turnieju są zapisane na forum i obowiązują wszystkich (tych którzy się z nimi zapoznali i tych którym się nie chciało)
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

Wybacz ale zdaje mi sie ze przed gra jak pisalismy z kims :?: zdaje sie z hubertokiem ktorys z nas pisal ze zagramy awansem bo to i tak kazdy z kazdym gra i wtedy nikt z tego bledu nie wyprowadzal ani mnie ani Jednoslowo wiec sorki ale wynik nalezy uniewaznic :!:
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Ale dlaczego wynik nalezy uniewaznic? Bo nie widze zwiazku?

Poszukaj tego postu, gdzie Hubertok pisze, ze gramy kazdy z kazdym, prosze. Ja moge Ci wskazac temat, gdzie sa omawiane warunki turnieju i tam jest mowa o 5 grach.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

Spooky:) pisze:Wybacz ale zdaje mi sie ze przed gra jak pisalismy z kims :?: zdaje sie z hubertokiem ktorys z nas pisal ze zagramy awansem bo to i tak kazdy z kazdym gra i wtedy nikt z tego bledu nie wyprowadzal ani mnie ani Jednoslowo wiec sorki ale wynik nalezy uniewaznic :!:
Hmm - pisaliście, że gracie awansem ale ja przynajmniej zrozumiałem, że chodzi o zagranie awansem 3 rundy
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

nie po prostu Jednoslowa napisal do mnie ze skoro i tak gra kazdy z kazdym to nie zagral bym z nim na poczet naszej przyszlej gry...
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

Jasno z tego wynika, ze pretensje możesz mieć tylko do JS, który wprowadził Cię w błąd. Proponuję abyś go wyzwał na ubitą ziemie albo dokonał samospalenia w ramach protestu.
Awatar użytkownika
Spooky:)
Lieutenant-Adjudant-Major
Posty: 674
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:09
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Spooky:) »

a ja tobie proponuje sam dokonaj samospalenia swiat bedzie lepszy bez ciebie... :lol: Nie moge go winic bo on tez zrozumial ze gra kazdy z kazdym i dlatego mi to zaprponowal... bo nie wierze ze zrobil to umyslnie :wink: po prostu dzialalismy w bledzie i blad ten trzeba skorygowac...
Awatar użytkownika
Jasz
Général de Brigade
Posty: 2146
Rejestracja: poniedziałek, 11 września 2006, 21:12
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jasz »

dlatego pronowałem samospalenie innego wyjsci nie widzę (z kim miałbys grać jeśli wszyscy już grają swoje partie albo je skończyli?)
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Spooky i JS byli bardzo blisko w rankingu wiec bardzo mozliwe, ze graliby ze soba mimo wszystko - na tej podstawie zapadla decyzja o ich grze

to nie ma AZ tak wielkiego znaczenia - zamiast na JS, Spook wpadlby pewnie na mnie - i rezultat bylby podobny ;)
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Awatar użytkownika
Anomander Rake
Général de Division
Posty: 3095
Rejestracja: poniedziałek, 29 maja 2006, 13:06
Lokalizacja: Wawa i okolice
Been thanked: 3 times

Post autor: Anomander Rake »

zamiast na JS, Spook wpadlby pewnie na mnie - i rezultat bylby podobny Wink
Ale jak na razie JS był sprytniejszy niż Ty, oszukał Spookiego i go ograł, a Ty pewnie trafisz na twardszego przeciwnika. :lol:
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”