[TURNIEJ] Gra 25

Zorganizowane rozgrywki ligowe w sieci, odbywające się pod patronatem naszego forum, a w przeszłości pod patronatem forum "Ścieżek chwały".
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Sam sie zastanawiam :) Odpowiedz jest prosta: Ostenda i Antwerpia ciagle naleza do Aliantow, Warszawa wlasnie dopiero padla, Kijow jeszcze rosyjski. Jest chyba 16VP.
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
runnersan
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 998
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Post autor: runnersan »

Ja bym raczej powiedział, że propaganda państw centralnych parokrotnie posługiwała się skrótami myślowi opisując sytuację na froncie. Faktycznie wprowadzenie Włochów to błąd.. W końću z jakiegoś powodu nie wprowadzałem ich od razu... (Tzn jak zobaczyłem wrogie armie czekające na granicy, to już tego nie chciałem:) Obecnie z racji tego, że na Włochach można łatwo nabić punktów podejrzewam, że Niemcy wrócą na jesieńn do domu.
Awatar użytkownika
hubertok
Capitaine
Posty: 881
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 18:49
Lokalizacja: Kielce

Post autor: hubertok »

Rzadko kiedy jest odpowiedni moment na Włochów - zazwyczaj im później tym gorzej i trudniej... najlepiej wprowadzać ich od razu jak dostanie się na rękę - potem harpie naddunajskie są zbyt przygotowane :)
"O Boże, jeśli w ogóle istniejesz, zbaw mą duszę, jeśli w ogóle mam jakąś duszę!"

Brytyjski żołnierz w bitwie pod Blenheim
Awatar użytkownika
Comandante
General de División
Posty: 3012
Rejestracja: piątek, 12 maja 2006, 21:51
Lokalizacja: Verulamium
Been thanked: 3 times

Post autor: Comandante »

Zakonczylismy zmagania w 10 etapie. PC:AP 20:0

Runnersan 0 0-20
Comandante 2 20-0

Dziekuje za gre i zycze powodzenia w nastepnych starciach!
Powyższe opinie są mojego autorstwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.
runnersan
Capitaine-Adjudant-Major
Posty: 998
Rejestracja: poniedziałek, 21 sierpnia 2006, 18:16
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Post autor: runnersan »

Latem 1916 roku wobec niemal całkowoitego przełamania forntu Włoskiego i zagrożeniu jakie niosło to wydarzenie dla Francji, Rządy państw Ententy wystosowały wobec Niemiec i Austro-Węgier wezwanie do przyjęcia ich kapitulacji.
Zablokowany

Wróć do „Forumowa Liga Ścieżek chwały”